Veakood 49, 15, 92?

Kõik asjad mis on seotud mootoritega nii diisel kui bensiin ja gaas.
Vasta
--heiki--

Veakood 49, 15, 92?

Postitus Postitas --heiki-- »

Mida need veakoodid t2hendavad?
Andreas0110

Re: Veakood 49, 15, 92?

Postitus Postitas Andreas0110 »

Kui tegemist 2.5Td ja 95 aasta omegaga siis:
15- Engine coolant temperature (ECT) sensor- voltage high (Mootori temperatuuri andur vigane, juhtmestik vigane või pistik lahti vms)
49- Glow plug control- circuit malfunction (Eelsüüteküündal läbi või juhtmestik vigane)
92- Cruise control- signal high (Püsikal midagi viga, pistik natuke oksüdeerunud vms)

Kui ei, siis lisa andmeid auto kohta.
kalmer1102

Re: Veakood 49, 15, 92?

Postitus Postitas kalmer1102 »

V6 mootriga Omegal ma 92 koodi ei leidnud, et siis vist V6 ei ole :idea:
Andreas0110

Re: Veakood 49, 15, 92?

Postitus Postitas Andreas0110 »

kalmer1102 kirjutas:V6 mootriga Omegal ma 92 koodi ei leidnud, et siis vist V6 ei ole :idea:
Ma vaatasin ta enda teemasid, ja siiamaani on küsinud 2.5 Td kohta :D
--heiki--

Re: Veakood 49, 15, 92?

Postitus Postitas --heiki-- »

Andreas0110 kirjutas:Kui tegemist 2.5Td ja 95 aasta omegaga siis:
15- Engine coolant temperature (ECT) sensor- voltage high (Mootori temperatuuri andur vigane, juhtmestik vigane või pistik lahti vms)
49- Glow plug control- circuit malfunction (Eelsüüteküündal läbi või juhtmestik vigane)
92- Cruise control- signal high (Püsikal midagi viga, pistik natuke oksüdeerunud vms)

Kui ei, siis lisa andmeid auto kohta.
Kus kohas see eelsüüte küünal asub üldse ? Ma seda autot ei tunne kapoti alt üldse hetkel . Palju selline asi maksab ja kas raske vahetada ?

Autoks muidu küll jah 2.5 td 95a.

92 veakoodi kohta oskan niipalju õelda, et püsikiiruse hoidjat mul küll pole .
15- Kus leian mootori temperatuuri anduri ? Kus kandis asub ?
Kas midagi nendest vigadest mõjutab ka siis küttekulu ? Kuna sellega on küll veits probleem .
kalmer1102

Re: Veakood 49, 15, 92?

Postitus Postitas kalmer1102 »

Vigane temperatuuri anduri pärast arvatasti võtab palju kütust.
Vigaste eelsüüteküünaldega läheb külma mootori käivitamiseks kauem aega.
Kahjuks asukohti ei oska öelda :?
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu

Re: Veakood 49, 15, 92?

Postitus Postitas Tim »

Eelsüüteküünlaid on 6tk ja asuvad plokikaanes,umb. nagu bensiinimootoritel süüteküünlad.
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
Erki
Huviline
Postitusi: 108
Liitunud: 06 Nov 2006 16:54
Asukoht: Tallinn

Re: Veakood 49, 15, 92?

Postitus Postitas Erki »

Nagu ma aru saan, siis sul äsja ostetud auto, mistõttu veakood 15 taga on tõenäoliselt lahtiühendatud mootori temperatuuriandur, et soojalt käivitumine lihtsam oleks. Temp andurid asuvad plokikaanes (http://www.realoem.com/bmw/showparts.do ... g=11&fg=15" onclick="window.open(this.href);return false;), siin pildil 6 ja 10. Nende tagasi ühendamine tähendab tõenäoliselt väga kehva käivitumist sooja mootoriga. Viga tõenäoliselt kulunud pumba jaoturpeas, kuid abi võib olla ka pumba pritsemomendi seadistamisest. Viimane viitab veninud kettidele.

49 - Eelsüüteküünalde korrasolekut saab neid maha võtmata kontrollida kapoti all paiknevast kolmnurksest releekarbist. Seal asub salongipoolses küljes 6 juhtmega pistik, ühenda see lahti ja mõõda mootorisse minevast poolest takistusi. Kui seal kõik korras, siis peaks kõigil olema ühesugune takistus, kui õigesti mäletan, siis 0,3-0,4 oomi kanti. Samas minul pole paar läbipõlenud küünalt veateadet andnud. Kuid viga võib olla ka eelsüüteküünalde juhtrelees.

92 - Kuna sul püsikat peal pole, siis kas ära lase sellest veakoodist ennast segada või kontrolli juhtmestik üle (Wiring open circuit/short to positive).
--heiki--

Re: Veakood 49, 15, 92?

Postitus Postitas --heiki-- »

Eks peab uurima neid asju kui aega, hetkel õhtune vahetus siis aega eriti pole, käisin praegu vaatamas autot, nüüd uus mure, selline üliloik autoall et jube, terve liiter vist oli seal .
Vasta