pragu väljalaske kollektoris

Kõik asjad mis on seotud mootoritega nii diisel kui bensiin ja gaas.
arts
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: pragu väljalaske kollektoris

Postitus Postitas arts »

no mul läks nats rohkem - ca.3k, aga noh, seda tehti ka esinduses ja seal oli ka muid töid sees. täpset hinda ei oskagi öelda.
Tuju
Huviline
Postitusi: 162
Liitunud: 15 Apr 2009 22:18
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: pragu väljalaske kollektoris

Postitus Postitas Tuju »

arts kirjutas:no mul läks nats rohkem - ca.3k, aga noh, seda tehti ka esinduses ja seal oli ka muid töid sees. täpset hinda ei oskagi öelda.
Mnjah siinkohal pikka juttu enam pole uus Forsis 2800.-
Kiiret pole aga jõudma peab !
Omega Sport Packet
Huviline
Postitusi: 1093
Liitunud: 07 Apr 2009 20:32
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: pragu väljalaske kollektoris

Postitus Postitas Omega Sport Packet »

Küsimus.Milleks on vaja väljalaskekollektorile jahutust?
Kui nii end väljendada siis metallid teatavasti tõmbavad kokku ja paisuvad temp. muutustel.
Milleks selliseid protsesse kiirendada(ärritada) jne.Pigem mähiks teibi alla ja katted peale.

Keevitaja puhkab muidu välism ja kui saabub küsin täpselt järgi.

Igatahes, mingi teema on keevitamisega.Keevitati kas alalisvoolu või vahelduvaga, faasitakse, eelsoojendamisest mina ei tea midagi , kas vajalik, kuid eriseguga elekteood peaks olema ja ytleme nii, et malmiks seda mat. ka päris nimetada ei saa."Malmisegud" on erinevad.
Kasutaja avatar
raudpats0
Huviline
Postitusi: 2462
Liitunud: 19 Sept 2007 18:59
Asukoht: Tartu
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 18 korda

Re: pragu väljalaske kollektoris

Postitus Postitas raudpats0 »

Omega Sport Packet kirjutas:Küsimus.Milleks on vaja väljalaskekollektorile jahutust?
Kui nii end väljendada siis metallid teatavasti tõmbavad kokku ja paisuvad temp. muutustel.
Milleks selliseid protsesse kiirendada(ärritada) jne.Pigem mähiks teibi alla ja katted peale.

Keevitaja puhkab muidu välism ja kui saabub küsin täpselt järgi.

Igatahes, mingi teema on keevitamisega.Keevitati kas alalisvoolu või vahelduvaga, faasitakse, eelsoojendamisest mina ei tea midagi , kas vajalik, kuid eriseguga elekteood peaks olema ja ytleme nii, et malmiks seda mat. ka päris nimetada ei saa."Malmisegud" on erinevad.
probleem ongi 2,0ja2,2 16 klapiste kolledega,neil kolle kuumeneb ebaühtlaselt ja jahtub veel ebaühtlasemalt,sealt ka pragu kolmanda või teise silindri torus.
keevitamiseks pragu faasitakse jah ja keevitatakse malmi elektroodia.keevitusele eelnev kuumutamine on selleks et lisapingeid kollesse mitte tekitada.keevitusjärgne lõõmutamine ka selleks.
119BDD-110kw automaat caravan 2002
106 kw manuaal sedaan 2003 2*
1998cm³ 96kw manuaal 5 ust luukpära 2003 seljakott
tel: 58162851
Zoa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: pragu väljalaske kollektoris

Postitus Postitas Zoa »

kuidas muidu järelturu kollektorid on, neid ära sõita ei suudeta? Ju ikka hoitud metalli arvelt kokku ja mingi pask sinna pandud (juba käis termin malmisegu läbi). Endal sai ka lastud keevitada ja lihvida (keevitus 200.- lihvimine 300.-) demontaaž/remontaaž 1500.- (koht oli Carstop). Põhiline nuts läheb ikka tööle, mitte varuosale. Samas oleks võinud ka endal lasta pigem ära vahetada uue vastu, sest kui nüüd vajab nähtavasti jälle kohendamist. Vastupidavus sõltub vast sellest palju keegi sõidab. Ise olen 57000 km sõitnud 2 aastaga.
Kasutaja avatar
raudpats0
Huviline
Postitusi: 2462
Liitunud: 19 Sept 2007 18:59
Asukoht: Tartu
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 18 korda

Re: pragu väljalaske kollektoris

Postitus Postitas raudpats0 »

mul zoaga enamvähem sama kilometraaz ja veel kestab. eks oleneb ka kes ja kus keevitas.järelturu kolle mida mina nägin oli 5 tuhande järel hullemas seisus kui masina originaal kiirteede peal valu saanud kolle.
119BDD-110kw automaat caravan 2002
106 kw manuaal sedaan 2003 2*
1998cm³ 96kw manuaal 5 ust luukpära 2003 seljakott
tel: 58162851
Klots
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: pragu väljalaske kollektoris

Postitus Postitas Klots »

Ei hakka uut teemat tegema. Mis häält muidu praguline väljalaske kollektor teeb? Kas 2.2dti mootoritega ka neid probleeme esinend on?
Vasta