Omega B vedrustuse sobivus

Kõik seonduv velgede rehfide ja silla tetailidega
meinuuu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Omega B vedrustuse sobivus

Postitus Postitas meinuuu »

Oleks plaanis soetada omale Coiloverite komplekt, kuid ainuke kes omega B'le coile pakub on ta-technix, siit küsimus.... Kas keegi oskaks öelda, mis teise automargi või mudeli coiloverid võiksid veel Omegale sobida ?

Igasugune abi on teretulnud! :)
Kasutaja avatar
Jospa
Klubiliige
Postitusi: 3806
Liitunud: 31 Mai 2007 22:42
Asukoht: Tartu linn
Tänanud: 106 korda
Tänatud: 84 korda

Re: Omega B vedrustuse sobivus

Postitus Postitas Jospa »

Pane 15mm-40mm madaldus ja lai rehv, hoiab ilusasti omegat teel ja on kena ka
2.0 100kw Omega pre
3.0 155kw MV6 Omega pre
3.0 155kw V6 Omega pre
3.0 160kw CRD Jeep GC
2.5DTI 110kw fl
2.5 131kw/48kw Hybrid RAV4
Kasutaja avatar
AnvarV
Üldmoderaator
Postitusi: 1011
Liitunud: 17 Juul 2012 22:24
Asukoht: Rakvere/Tallinn
Tänanud: 15 korda
Tänatud: 84 korda

Re: Omega B vedrustuse sobivus

Postitus Postitas AnvarV »

meinuuu kirjutas:Oleks plaanis soetada omale Coiloverite komplekt, kuid ainuke kes omega B'le coile pakub on ta-technix, siit küsimus.... Kas keegi oskaks öelda, mis teise automargi või mudeli coiloverid võiksid veel Omegale sobida ?

Igasugune abi on teretulnud! :)

Tore sind siin foorumis ka kohata. Kui käed otsas püsivad siis Golf 3 coilid on hea toorik.
meinuuu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega B vedrustuse sobivus

Postitus Postitas meinuuu »

AnvarV kirjutas:
meinuuu kirjutas:Oleks plaanis soetada omale Coiloverite komplekt, kuid ainuke kes omega B'le coile pakub on ta-technix, siit küsimus.... Kas keegi oskaks öelda, mis teise automargi või mudeli coiloverid võiksid veel Omegale sobida ?

Igasugune abi on teretulnud! :)

Tore sind siin foorumis ka kohata. Kui käed otsas püsivad siis Golf 3 coilid on hea toorik.

Ega siis Dayli Omega igaveseks Dayliks jää ;)

kas golf 3 omad kannatavad omega raskuse ära üldse, ja kas neid on väga mõtet modima hakata. selles suhtes, ei viitsi nagu aretama hakata, tahaks enamvähem Plug'n'Play varianti. Ta-Technix pakub 500€ eest coili ringi, aga ma veidi kahtlen nende vastupidavuses.
Kasutaja avatar
AnvarV
Üldmoderaator
Postitusi: 1011
Liitunud: 17 Juul 2012 22:24
Asukoht: Rakvere/Tallinn
Tänanud: 15 korda
Tänatud: 84 korda

Re: Omega B vedrustuse sobivus

Postitus Postitas AnvarV »

meinuuu kirjutas:

Ega siis Dayli Omega igaveseks Dayliks jää ;)

kas golf 3 omad kannatavad omega raskuse ära üldse, ja kas neid on väga mõtet modima hakata. selles suhtes, ei viitsi nagu aretama hakata, tahaks enamvähem Plug'n'Play varianti. Ta-Technix pakub 500€ eest coili ringi, aga ma veidi kahtlen nende vastupidavuses.

TA kestab vast paar kolm hooaega. Selle raha eest küll ju?
meinuuu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega B vedrustuse sobivus

Postitus Postitas meinuuu »

AnvarV kirjutas:
meinuuu kirjutas:

Ega siis Dayli Omega igaveseks Dayliks jää ;)

kas golf 3 omad kannatavad omega raskuse ära üldse, ja kas neid on väga mõtet modima hakata. selles suhtes, ei viitsi nagu aretama hakata, tahaks enamvähem Plug'n'Play varianti. Ta-Technix pakub 500€ eest coili ringi, aga ma veidi kahtlen nende vastupidavuses.

TA kestab vast paar kolm hooaega. Selle raha eest küll ju?

ega siis ei ole vast midagi muud, kui tuleb TA ära tellida :D ja siis edasi hakata velgede peale mõtlema. Esialgne plaan oli sama auguvalemiga veljed sebida, aga kuna valik on VÄGA piiratud, siis tuleb hakata ilmselt adapterite ja ET'dega mängima, et saaks ilusti istuma (Anvar, U know what I mean :D ).
Kasutaja avatar
AnvarV
Üldmoderaator
Postitusi: 1011
Liitunud: 17 Juul 2012 22:24
Asukoht: Rakvere/Tallinn
Tänanud: 15 korda
Tänatud: 84 korda

Re: Omega B vedrustuse sobivus

Postitus Postitas AnvarV »

yup. Tunnen sulle natuke kaasa, kuna Omega B tagasild on suht kitsas ja koopad laiali. Alla 10" laiusega velge + ET peab olema minimaalselt 20, siis jääb normaalsemalt istuma.

Jõudu. :)

PS! Vivaldil on 5x110 to 5x120 flantsid müüa, kõigil paksust 20mm.
vivaldi
Huviline
Postitusi: 1127
Liitunud: 12 Jaan 2008 20:10
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 0
Tänatud: 5 korda

Re: Omega B vedrustuse sobivus

Postitus Postitas vivaldi »

meinuuu kirjutas:ega siis ei ole vast midagi muud, kui tuleb TA ära tellida :D ja siis edasi hakata velgede peale mõtlema. Esialgne plaan oli sama auguvalemiga veljed sebida, aga kuna valik on VÄGA piiratud, siis tuleb hakata ilmselt adapterite ja ET'dega mängima, et saaks ilusti istuma (Anvar, U know what I mean :D ).
Ilusad randiga 20" veljed on olemas mul Omegale. Istuvad väga hästi Omega alla :wink:
MB W211 E320CDI, Opel Omega B C20NE
meinuuu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega B vedrustuse sobivus

Postitus Postitas meinuuu »

vivaldi kirjutas:
meinuuu kirjutas:ega siis ei ole vast midagi muud, kui tuleb TA ära tellida :D ja siis edasi hakata velgede peale mõtlema. Esialgne plaan oli sama auguvalemiga veljed sebida, aga kuna valik on VÄGA piiratud, siis tuleb hakata ilmselt adapterite ja ET'dega mängima, et saaks ilusti istuma (Anvar, U know what I mean :D ).
Ilusad randiga 20" veljed on olemas mul Omegale. Istuvad väga hästi Omega alla :wink:

Aga ole hea ja pane mõni pilt nendest siia (millised välja näevad ja kuidas omega all olid) ja kirjuta hinna soov ka :)
vivaldi
Huviline
Postitusi: 1127
Liitunud: 12 Jaan 2008 20:10
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 0
Tänatud: 5 korda

Re: Omega B vedrustuse sobivus

Postitus Postitas vivaldi »

Aga palun

Mul -30mm madaldus ka autol all.

forum/viewtopic.php?f=26&t=12238" onclick="window.open(this.href);return false;
MB W211 E320CDI, Opel Omega B C20NE
meinuuu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega B vedrustuse sobivus

Postitus Postitas meinuuu »

vivaldi kirjutas:Aga palun

Mul -30mm madaldus ka autol all.

forum/viewtopic.php?f=26&t=12238" onclick="window.open(this.href);return false;
Mulle kahjuks sellised veljed kohe üldse ei meeldi :( aga muidu istuvad väga hästi all ;)
Kasutaja avatar
SilverASH
Klubiliige
Postitusi: 321
Liitunud: 04 Apr 2016 17:23
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega B vedrustuse sobivus

Postitus Postitas SilverASH »

Mis sellest teemast saanud on? Kas küsimuse püstitaja on enda masina kuidagi ära madaldanud?

Kasutan siis teemat ka ära ja uuriks mis coiloverid sobiks Omega B FL alla? Mootor siis 3.0 ja atm.
Kas Vectra coilid sobiks alla? Omegale mõeldud coilid on suht kallid. Üritaks kuidagi odavamalt hakkama saada. Muidugi on võimalik vaid vedrud panna aga see ei ole hetkel teemaks.

Pidavat sobima ka VW mk2 coilid kui neid modida kergelt aga mõeldes nüüd kui raske Omega on siis need ilmselt ei ole head.
Kas sobiks mingid coilid mõne muu masina alt 1:1 'le või kerge modimisega?

Igasugune info on tere-tulnud, samuti coilide ja tavaliste madaldusvedrude pakkumised on oodatud :)


EDIT: Ja muidugi on tere-tulnud ka info õhkvedrustuse kohta. Kuidas vastu peab? Millise masina oma sobiks, millel ka kõrgust timmida annab?
Muidugi kui kellegil miskit pakkuda siis andke tuld :)

EDIT2: Kas Vectra b coilid sobiks Omega B FL alla? Siin on ühed tutikad mõistliku hinnaga: https://www.fk-shop.de/en/Tuning/Suspen ... -2002.html" onclick="window.open(this.href);return false;
erki525
Üldmoderaator
Postitusi: 147
Liitunud: 14 Apr 2014 19:03
Asukoht: Jõhvi
Tänanud: 0
Tänatud: 2 korda

Re: Omega B vedrustuse sobivus

Postitus Postitas erki525 »

Mul 40/40 madaldus ja bilsteini b4 amordid. Täpselt koopaäärega on rehv tasa. 19"veljed all. TA technik vedrud olid minu mäletamist mööda.
Opel Omega B
Kasutaja avatar
SilverASH
Klubiliige
Postitusi: 321
Liitunud: 04 Apr 2016 17:23
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega B vedrustuse sobivus

Postitus Postitas SilverASH »

erki525 kirjutas:Mul 40/40 madaldus ja bilsteini b4 amordid. Täpselt koopaäärega on rehv tasa. 19"veljed all. TA technik vedrud olid minu mäletamist mööda.
40/40 madaldus on ainult vedrudega saavutatud? Amordid on Omegal püstakutega ühes tükis eks? Oleks et oleks eraldi siis saaks ise ehitada coiloverid aga kuna ühes tükis püstakutega siis ei anna seda ju teha.

Edit: sobivad ka kerge modimisega Nissan s13 coilid. Aga ega needki just odavad ei ole.

Kust kohast leida sobilike madaldusvedrusid siis vähemalt? Mingi 200€ oleks minu jaoks enam vähem piir, mis ma selle alla nõus panema oleks. Kui on tõesti korralikud asjad mingid coilid vms siis oleks nõus ka rohkem maksma aga no päris 500€ minna ei soovi. 500€ saan juba Omega jaoks tutikad coilid tellida.
Kasutaja avatar
SilverASH
Klubiliige
Postitusi: 321
Liitunud: 04 Apr 2016 17:23
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega B vedrustuse sobivus

Postitus Postitas SilverASH »

Või on kellegil mõnda ideed, kuidas ise originaal püstakute ja amortidega coilid ehitada? Ma oskaks siis ehitada, kui nende sees saaks amordi ära vahetada, ehk siis püstak ja amort käiks lahti üksteisest aga Omegal ju ei käi lahti need.
Vasta