Opel Omega A 2.6, Omega B 2.5td

Klubi külastajate autod. Nendest pildid ja info.
Marek16
Huviline
Postitusi: 67
Liitunud: 10 Dets 2007 16:54
Asukoht: Tallinn. Vaida. Peetri
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Opel Omega A 2.6, Omega B 2.5td

Postitus Postitas Marek16 »

Tere! Mõtlesin, et kirjutan oma "uuest" tutikast Opelist teema. Ostetud sai ta 17.10 ning eelmine omanik oli omegaga palju vaeva näinud ning hoidnud teda. Minukätte jõudes oli ta mootori veaga nimelt kahtlustati plokikaanetihendit kuna õli oli ühinenud jahutusvedelikuga kuid selgusid sellised pisiasjad, et enne eelmise omaniku kätte jõudmist oli tal kaan maha võetud mingi vea tõttu oli keegi tark põlemiskambris mingid pisiasjad kinni neetiunud ning plokikaane kermetsiga kokku ladunud. Kuid lahkamisel selgus, et kolmas plokikaane kõlemiskamber läbi põlenud ning üllatuseks veel kolmel kolvil praod sees. Kuigi omega sõitis veel ilusti eelmise omaniku juurest miskit 10km eemale ning täitsa töötava mootoriga. Niisiis sai ostetud talle toonor sama mootoriga ning paljude lisadega mida punasel peal polnud mis on muidugi kasuks. Laupäeval sai siis omega omale uue mootori peale mis polnud 2 aastat käinud ning mis läks uue akuga paari pöördega käima :) Nüüdseks siis radikad, plokk läbi leotatud õlist ja muust kräpist. Tänaseks kõik vedelikud,filtrid vahetatud ning omega on sõidukõlbulik kui välja arvata väiksesed pisiasjad nimelt kere. Kere välimuselt nagu uus kuid vead siis: Vasak karp,Ukse äär ning tagumised suurel poolraamid mis on isegi hullemad kui mustal 3000-ndel, kuid muidu täitsa vinks-vonks auto ei kolise ega logise, sõida nagu uue autoga :D . Niisiis plaanidest siis niipalju, et kuna olemas terve ring 3000-nde stanged siis lähevad need sellele omegale käiku nimelt tuleb 3000 replica. ning kui suvel aega saab siis likvideerib need ussitanud kohad ära. See omega sai siis ostetud kuna ta on öko, suur ning konksuga ning peaaegu tasuta :) Kuid ega siis midagi kui midagi tarka teen eks siis annan teada :beer

Mõni pilt ka meelde tuletamiseks mis Omega kuigi need vanad pildid (proovin lähiajal uued teha) ning loodan, et eelmine omanik ei pahanda kui need üles riputan. :)


:Pilt

Pilt
Viimati muutis Marek16, 20 Nov 2011 20:23, muudetud 3 korda kokku.
o:mega
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Opel Omega A 2.3D 91a.

Postitus Postitas o:mega »

Väga tubli. Aga sellest neetimise teemast ei saanud muffigi aru. Mida krdit on võimalik põlemiskambrisse!!! NEETIDA? Müstika. Ulme.
Marek16
Huviline
Postitusi: 67
Liitunud: 10 Dets 2007 16:54
Asukoht: Tallinn. Vaida. Peetri
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Opel Omega A 2.3D 91a.

Postitus Postitas Marek16 »

o:mega kirjutas:Väga tubli. Aga sellest neetimise teemast ei saanud muffigi aru. Mida krdit on võimalik põlemiskambrisse!!! NEETIDA? Müstika. Ulme.
Tänud! Eks teen läiajal pildid siis saab täpsemalt aru. :)
Marek16
Huviline
Postitusi: 67
Liitunud: 10 Dets 2007 16:54
Asukoht: Tallinn. Vaida. Peetri
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Opel Omega A 2.3D 91a.

Postitus Postitas Marek16 »

Ehk oskab keegi aidata ja öelda kas Tallinna kandis kuskil odavalt Opelite Ülevaatus punkti ka on? :) Kardan tagumiste poolraamide pärast korduva saada ning pole aega hetkel neid korda ajada. :oops:
Jürts
Omegaclub juhatus
Postitusi: 3201
Liitunud: 02 Okt 2007 19:10
Auto: omega 2,5 DTI 2002 a
Asukoht: Jõhvi
Tänanud: 69 korda
Tänatud: 78 korda

Re: Opel Omega A 2.3D 91a.

Postitus Postitas Jürts »

Marek16 kirjutas:Ehk oskab keegi aidata ja öelda kas Tallinna kandis kuskil odavalt Opelite Ülevaatus punkti ka on? :) Kardan tagumiste poolraamide pärast korduva saada ning pole aega hetkel neid korda ajada. :oops:
vihjeks,makrofleks,gipsinuga ja kivikaitse :wink:
Kleebiste omandamise,või klubiga liitumise soovi korral pöörduda minu poole läbi priva,või helistades 56643833.
Marek16
Huviline
Postitusi: 67
Liitunud: 10 Dets 2007 16:54
Asukoht: Tallinn. Vaida. Peetri
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Opel Omega A 2.3D 91a.

Postitus Postitas Marek16 »

outlaw kirjutas:
Marek16 kirjutas:Ehk oskab keegi aidata ja öelda kas Tallinna kandis kuskil odavalt Opelite Ülevaatus punkti ka on? :) Kardan tagumiste poolraamide pärast korduva saada ning pole aega hetkel neid korda ajada. :oops:
vihjeks,makrofleks,gipsinuga ja kivikaitse :wink:
Mina makroga masinaid kahjuks ei paranda ning tahan siiski asja korda teha :)
Kasutaja avatar
siidisaba
Klubiliige
Postitusi: 1063
Liitunud: 13 Jaan 2009 18:56
Auto: Opel
Asukoht: Soome
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 0

Re: Opel Omega A 2.3D 91a.

Postitus Postitas siidisaba »

Tõesti ilus aparaat :)
Keep going- everything you need will come to you at the perfect time ;)
Jürts
Omegaclub juhatus
Postitusi: 3201
Liitunud: 02 Okt 2007 19:10
Auto: omega 2,5 DTI 2002 a
Asukoht: Jõhvi
Tänanud: 69 korda
Tänatud: 78 korda

Re: Opel Omega A 2.3D 91a.

Postitus Postitas Jürts »

Marek16 kirjutas:
outlaw kirjutas:
Marek16 kirjutas:Ehk oskab keegi aidata ja öelda kas Tallinna kandis kuskil odavalt Opelite Ülevaatus punkti ka on? :) Kardan tagumiste poolraamide pärast korduva saada ning pole aega hetkel neid korda ajada. :oops:
vihjeks,makrofleks,gipsinuga ja kivikaitse :wink:
Mina makroga masinaid kahjuks ei paranda ning tahan siiski asja korda teha :)
No aga tee siis korda ja mine siis alles ülevaatusele :mrgreen:
Ma pidasingi silmas,et ajutiselt,kuni üv tehtud ja siis aega teha küll korralikult...
Kleebiste omandamise,või klubiga liitumise soovi korral pöörduda minu poole läbi priva,või helistades 56643833.
Kasutaja avatar
siidisaba
Klubiliige
Postitusi: 1063
Liitunud: 13 Jaan 2009 18:56
Auto: Opel
Asukoht: Soome
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 0

Re: Opel Omega A 2.3D 91a.

Postitus Postitas siidisaba »

Marek16 kirjutas:Ehk oskab keegi aidata ja öelda kas Tallinna kandis kuskil odavalt Opelite Ülevaatus punkti ka on? :) Kardan tagumiste poolraamide pärast korduva saada ning pole aega hetkel neid korda ajada. :oops:
Mu meelest on sul kuu aega neid ju korda teha nii, et ei saa paanikast aru :lol:
Keep going- everything you need will come to you at the perfect time ;)
Marek16
Huviline
Postitusi: 67
Liitunud: 10 Dets 2007 16:54
Asukoht: Tallinn. Vaida. Peetri
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Opel Omega A 2.3D 91a.

Postitus Postitas Marek16 »

outlaw kirjutas:
Marek16 kirjutas: No aga tee siis korda ja mine siis alles ülvaatusele :mrgreen:
Ma pidasingi silmas,et ajutiselt,kuni üv tehtud ja siis aega teha küll korralikult...
Krt,jah täitsa hea mõte. Ise selle peale nagu ei tulnud. eks proovin selle varjandi ära arvatavasti :D

siidisaba kirjutas:
Marek16 kirjutas:Ehk oskab keegi aidata ja öelda kas Tallinna kandis kuskil odavalt Opelite Ülevaatus punkti ka on? :) Kardan tagumiste poolraamide pärast korduva saada ning pole aega hetkel neid korda ajada. :oops:
Mu meelest on sul kuu aega neid ju korda teha nii, et ei saa paanikast aru :lol:[/quaote] Ülevaatus kahjuks juba aasta otsa läbi. masin seisis eelmise omaniku sõnul miskit 8 kuud metsaall. :roll:
arska
Huviline
Postitusi: 1640
Liitunud: 23 Sept 2009 18:02
Asukoht: seal kus jope ripub +358400617139
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Opel Omega A 2.3D 91a.

Postitus Postitas arska »

just sellise välimusega A oomit on ikka haru arva näha ikka,tee ikka korda se ära jaam! :wink: 8)
Image
Kasutaja avatar
Argo
Klubiliige
Postitusi: 384
Liitunud: 08 Jaan 2010 15:56
Asukoht: Läänemaa
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 3 korda

Re: Opel Omega A 2.3D 91a.

Postitus Postitas Argo »

Väga ilus oomi teeb lausa kadedaks. Hoia siis teda ja ära käest lase :D
Jürts
Omegaclub juhatus
Postitusi: 3201
Liitunud: 02 Okt 2007 19:10
Auto: omega 2,5 DTI 2002 a
Asukoht: Jõhvi
Tänanud: 69 korda
Tänatud: 78 korda

Re: Opel Omega A 2.3D 91a.

Postitus Postitas Jürts »

Mul nagu meenuks,et seda oomi müüdi kunagi striireisi foorumis ikka väääga pikka aega.
Kleebiste omandamise,või klubiga liitumise soovi korral pöörduda minu poole läbi priva,või helistades 56643833.
riskikuller
Huviline
Postitusi: 168
Liitunud: 15 Dets 2007 09:28
Auto: volvo xc90 - 2004
Asukoht: kohila vald - Aespa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Opel Omega A 2.3D 91a.

Postitus Postitas riskikuller »

outlaw kirjutas:Mul nagu meenuks,et seda oomi müüdi kunagi striireisi foorumis ikka väääga pikka aega.

esmalt kais sama mõte peast labi et kuskil myydi seda ikka omajagu kaua jah. võime ka eksida ja mingi sarnase masinaga segamini ajada.

aga peab ütlema et suht viisakas masin.
Elu on karm ja sellega tuled siinses elus hakkama saada
Paadunud Kaitseväelane alates 1998a-st
55980492


www.veteran.ee
Marek16
Huviline
Postitusi: 67
Liitunud: 10 Dets 2007 16:54
Asukoht: Tallinn. Vaida. Peetri
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Opel Omega A 2.3D 91a.

Postitus Postitas Marek16 »

outlaw kirjutas:Mul nagu meenuks,et seda oomi müüdi kunagi striireisi foorumis ikka väääga pikka aega.
See sama jah. Müüdi ühe teema alt lausa 3 omegat. Seesama punane üks sisine mis oli mootoritooniriks punasele ning teine sinine 2.6 automaati millel kast tuksis. Toonor läks emeksi, punane minukäes ning sinine millel kere prillikivi pidi olema tuleb ka minukätte järgmise kuu alguses mis läheb siis doonoriks kere poolest 3000-ndele mis mul teise teema all:) Pilte näitan siis kui arvuti pilteide laadimiseks võimeline on ehk siis homme. :wink:
Vasta