Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtivad)

Kõik mõtted ja arutelud klubi külalistele ja mitte klubilistele
Vasta
Kasutaja avatar
reims86
Huviline
Postitusi: 1107
Liitunud: 26 Jaan 2009 11:05
Asukoht: Pärnumaa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas reims86 »

Mõne tehaseseades 3e lidrase bensakaga võiks täitsa proovida oma 3e lidrase masuudipressiga :twisted:
Omega FL 2,5 TDI 2002, Navara D40 2010a 8) , Audi A4 2,5TDI 1999a,
Kasutaja avatar
Anz69
Huviline
Postitusi: 780
Liitunud: 14 Mär 2007 01:53
Asukoht: Pärnu/Tallinn
Tänanud: 37 korda
Tänatud: 25 korda

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas Anz69 »

Jospa kirjutas:Võin sulle kohe öelda et mina saavutan võrreldes sinu autoga oma tipp kiiruse kiiremini aga sinu omal on seda kiirust rohkem :D. Mina portisin enda sisselaset. See aitas juurde, 3.5 k.surve regulaatori panin peale, pihustid käisid pesus, sisselase sai ka puhtaks pestud. Kw juurde tehase andmetest ei saanud aga mõne taastasin ehk küll.
Väljalaskes oanna sport katid ja resod ning lõpu pütt uus. Annab ehk ka midagi juurde. Toru v.kolled ka ca. 100 euri üks silinder, kokku siis kuus sotti v6 puhul. Dislal potensiaali rohkem kuna neil on turbod peal, kergem ja ka odavam ehitada. Jürts on minu puhuk nagu ristirüütel kes üritab mind disla usku vija aga nagu yalupojale kombeks, ei anna ma alla. Faking mahtra sõda :D. Ma olen lihtsalt bena mees ja nii ongi.
+1 bensukatele ! :lol:
Vectra GTS 2.0T 2004' [131AVS]
Omega 3.2 vagun 2001' [498THS]

Diisliga köetakse maja ning küntakse põldu, bensiiniga sõidavad autod :twisted:
Kasutaja avatar
oskaja
Klubiliige
Postitusi: 756
Liitunud: 13 Okt 2008 17:49
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 26 korda

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas oskaja »

Jospa kirjutas:
oskaja kirjutas:
Jospa kirjutas:Hei, ma tean oma piire. Pole ju mõtet minna võidu sõitma autodega millel on tehtud korralik ümber kirjutus, võimsam föön või 3.0 vahele swambitud.
Kas siis sinuga tohib ainult 2.0 bensukaga joonele tulla? Minu arust oleks küll üsna aus kui sina tuled oma 3.0 bensukaga ja kõrvale tuleb 3.0 diisel.
no aga siis see 3.0 olgu stock nii nagu mul....
Kas kere on Adi omal puhas? Roostet pole jne?
Sul pole ju stock :mrgreen:
Hetkel pean ma silmas suvalist 3.0 v6 bensukas omegat ja suvalist järgi aitamata 3.0d mootoriga omegat. Pohh, et dislal turbo peal on.
Kasutaja avatar
Enrix
Huviline
Postitusi: 227
Liitunud: 07 Sept 2013 22:01
Asukoht: Tallinn / Pääsküla
Tänanud: 21 korda
Tänatud: 21 korda

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas Enrix »

Ei suuda uskua moodi saab logar olla selline asi mis põhjustab kolinat mida otsid 2 kuud? Aga just sedasi oli logar lahti ja selline kolin püsti et jube kohe.
Y26SE 2001
Kasutaja avatar
Jospa
Klubiliige
Postitusi: 3806
Liitunud: 31 Mai 2007 22:42
Asukoht: Tartu linn
Tänanud: 106 korda
Tänatud: 84 korda

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas Jospa »

[/quote]
Sul pole ju stock :mrgreen:
Hetkel pean ma silmas suvalist 3.0 v6 bensukas omegat ja suvalist järgi aitamata 3.0d mootoriga omegat. Pohh, et dislal turbo peal on.[/quote]
Siis jah...ennas huvitaks ka see tagajärg :mrgreen:, kes ületab esimesena miski joone vms. Minu oma vist stockiks enam lugeda jah ei saaa...olen rikkunud juba diffri näol omega sõidumugavuse ära ja veel üht koma teist. Sõbral oli kunagi vectra b 125kw manuaal. Panid joonele e39 135kw 3.0dislaga, mõlemad manuaalid, vecu kadus lõpuks eest ära. Kergus mängis rolli aga algul käis küll jube pusimine, senikaua kuni puumeril föön sabas oli, kakkus pemm eest ära minema.
Kui nüüd M57D30TÜ 150kw versus minu 155kw siis kipun arvama et bemmil on siinkohal kiirem minek.
Veel üks märkus et meil siin tartus käib tuline sõda wanna be kiirendajate/driftijate jne ning politse vahel. Pole enam kohti kus sõita, pead vahtima kogu aeg üle õla
Seal maal oli mul hea pikk sirge kui Mirko ex ja erki praegume mõõtu võtsid,
2.0 100kw Omega pre
3.0 155kw MV6 Omega pre
3.0 155kw V6 Omega pre
3.0 160kw CRD Jeep GC
2.5DTI 110kw fl
2.5 131kw/48kw Hybrid RAV4
Kasutaja avatar
Jospa
Klubiliige
Postitusi: 3806
Liitunud: 31 Mai 2007 22:42
Asukoht: Tartu linn
Tänanud: 106 korda
Tänatud: 84 korda

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas Jospa »

Käisin täna oma ooplääga Tartu uues kaubanduskeskus nimega Kvartal. See tähendab, et parkisin oma "black shit" parklasse. Õppetund järgmine: Turu tn poolsest sissesõidust ei tohi enam minna kuna põhi käis julmalt vastu, nii et auto suri välja. Kes siis ei tea, minu masin 40mm madaldusega. Soola tn poolsest tuli enam vähema välja, meelitasin, vastu õnneks ei käinud. Igatahes Anvaril ei soovita sinna sõita, Erkil pole ka sinna asja...ühesõnaga kõik kellel madalad oomid või muud pillid.
Esmaspäeval viisin veel Jeebi erki juurde värvimisse.... päris jube seis ikka Jeebiga, erkil ilmselt hari juba punane :lol:
2.0 100kw Omega pre
3.0 155kw MV6 Omega pre
3.0 155kw V6 Omega pre
3.0 160kw CRD Jeep GC
2.5DTI 110kw fl
2.5 131kw/48kw Hybrid RAV4
bbdx
Huviline
Postitusi: 126
Liitunud: 20 Veebr 2015 21:30
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas bbdx »

Keegi Tallinnas head kohta teab, kus saaks lasta starteri pendiks vahetada? Uus pendiks olemas aga ei saa omal käel kätte vana pendiksit.
Omeegist
erki525
Üldmoderaator
Postitusi: 147
Liitunud: 14 Apr 2014 19:03
Asukoht: Jõhvi
Tänanud: 0
Tänatud: 2 korda

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas erki525 »

Jospa kirjutas:Käisin täna oma ooplääga Tartu uues kaubanduskeskus nimega Kvartal. See tähendab, et parkisin oma "black shit" parklasse. Õppetund järgmine: Turu tn poolsest sissesõidust ei tohi enam minna kuna põhi käis julmalt vastu, nii et auto suri välja. Kes siis ei tea, minu masin 40mm madaldusega. Soola tn poolsest tuli enam vähema välja, meelitasin, vastu õnneks ei käinud. Igatahes Anvaril ei soovita sinna sõita, Erkil pole ka sinna asja...ühesõnaga kõik kellel madalad oomid või muud pillid.
Esmaspäeval viisin veel Jeebi erki juurde värvimisse.... päris jube seis ikka Jeebiga, erkil ilmselt hari juba punane :lol:
Töö on töö. Keegi vähemalt ilusa skulptuuri teinud ja ilusti järgi kuivand see. :lol:
Opel Omega B
Kasutaja avatar
SilverASH
Klubiliige
Postitusi: 321
Liitunud: 04 Apr 2016 17:23
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas SilverASH »

Mis need head poed oleks kust Opeli varuosasid osta? Täpsemalt otsin siis käigukasti tihendeid ja filtrit. Forsis oli mingi 30€ 2 (originaal) tihendit. Neti poodidest hetkel selliseid tihendeid leidnud pole.

Kas on miskit mida peale filtri, tihendite ja õli vahetada? Või midagi teha? Selektorlüliti kindlasti puhtaks ja üle vaadata aga mida veel?
Kasutaja avatar
Anz69
Huviline
Postitusi: 780
Liitunud: 14 Mär 2007 01:53
Asukoht: Pärnu/Tallinn
Tänanud: 37 korda
Tänatud: 25 korda

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas Anz69 »

õli ja filter, ega seal muud pole, kui selektor toimib siis ära laiali lammuta.

kui õli vahetad, siis võta mõlemad põhjad maha ning lase hiljem radikast tagasi tulev voolik lahti kui sisse paned õli :D
sisse panemine on käsitsi paras piiderlus kui liitri kaupa sisse vajutada :D

ma võtsin forsist filtri, kaks tihendit ja õli 10L :)
kuigi sisse mahub andmete järgi 8.9 siis liiter kulus läbilükkamiseks :P
mingi 100€ oli kokku kuskil, mobil atf134 oli vist mis sisse panin.
Vectra GTS 2.0T 2004' [131AVS]
Omega 3.2 vagun 2001' [498THS]

Diisliga köetakse maja ning küntakse põldu, bensiiniga sõidavad autod :twisted:
Kasutaja avatar
SilverASH
Klubiliige
Postitusi: 321
Liitunud: 04 Apr 2016 17:23
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas SilverASH »

Võtan mõlemad põhjad maha - miks, et õli välja saada?

Muidu mõtlesin ühe kaas foorumlase käest vastavat pumpa ehk laenata. Muidugi ma pole veel rääkinud temaga, niiet eks näis kuidas õli sisse ajab. Küll kuidagi saab.
Küsimus on, kui palju sinna sisse ajama peab? Kas 5,4 L on õige?
Kasutaja avatar
Anz69
Huviline
Postitusi: 780
Liitunud: 14 Mär 2007 01:53
Asukoht: Pärnu/Tallinn
Tänanud: 37 korda
Tänatud: 25 korda

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas Anz69 »

kirjade järgi on terves süsteemis sees 8.9
kui mõlemad põhjad ära võtad siis vb saad 5l kätte :D
ülejäänud õli on hüdromuhvis :)
kui seda kätte tahad saada, siis võtad põhjad alt, paned uue filtri, põhjad alla, ja hakkad õli lisama, kuni punni auguni täis, siis paned käima korra, aga samalajal peaks sul voolik lahti olema, sest siis voolab muhvist läbi radika vana õli välja sealt, seni lisad ja käiad vaikselt kuni puhast õli hakkab tulema.
ma panin liitri kaupa, korraks käima, uuesti liiter, käima....jne, kuni ilusat puhast tulema hakkas teisest otsast :)
Vectra GTS 2.0T 2004' [131AVS]
Omega 3.2 vagun 2001' [498THS]

Diisliga köetakse maja ning küntakse põldu, bensiiniga sõidavad autod :twisted:
Kasutaja avatar
raudpats0
Huviline
Postitusi: 2462
Liitunud: 19 Sept 2007 18:59
Asukoht: Tartu
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 18 korda

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas raudpats0 »

SilverASH kirjutas:Mis need head poed oleks kust Opeli varuosasid osta? Täpsemalt otsin siis käigukasti tihendeid ja filtrit. Forsis oli mingi 30€ 2 (originaal) tihendit. Neti poodidest hetkel selliseid tihendeid leidnud pole.

Kas on miskit mida peale filtri, tihendite ja õli vahetada? Või midagi teha? Selektorlüliti kindlasti puhtaks ja üle vaadata aga mida veel?
automaailm või opeli esindus. forss ei paku sulle kunagi omegale originaaljuppe.
käiguvaheti tihendi võid üle vaadata. see selektori taga. esimest zimmerit ei näe aga kardaanipoolse saad üle vaadata.

mul läks kastivahetusel 7 liitrit õli. dextron 3 on peale 99 aasta masinal ette nähtud enne on dextron2.
119BDD-110kw automaat caravan 2002
106 kw manuaal sedaan 2003 2*
1998cm³ 96kw manuaal 5 ust luukpära 2003 seljakott
tel: 58162851
Kasutaja avatar
SilverASH
Klubiliige
Postitusi: 321
Liitunud: 04 Apr 2016 17:23
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas SilverASH »

raudpats0 kirjutas:mul läks kastivahetusel 7 liitrit õli. dextron 3 on peale 99 aasta masinal ette nähtud enne on dextron2.
Mul on 2000a masin aga 3.0 ehk siis peaks kõik vana setupi järgi olema. Kast tuleb 98a masina pealt. Niiet oleks mõistlik dextron2 panna sisse?
Iseenesest kastid peaks ju samad olema. 3.0 mõlemad ja 4 käigulised.
Kasutaja avatar
Anz69
Huviline
Postitusi: 780
Liitunud: 14 Mär 2007 01:53
Asukoht: Pärnu/Tallinn
Tänanud: 37 korda
Tänatud: 25 korda

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas Anz69 »

mina arvan,et pole vahet, kuna bensukad lõpuni kõik 4käigulised :)
pane dexron 3 :D
forss pakub küll kui neil muud pakkuda pole, ma põhjatihendid sain originaalid :)

ja eks õli kulub nii palju kui läbi lasta soovid,
aga autodatas andis 8.9L minumeelest :)
Vectra GTS 2.0T 2004' [131AVS]
Omega 3.2 vagun 2001' [498THS]

Diisliga köetakse maja ning küntakse põldu, bensiiniga sõidavad autod :twisted:
Vasta