Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtivad)

Kõik mõtted ja arutelud klubi külalistele ja mitte klubilistele
Vasta
Kasutaja avatar
Jospa
Klubiliige
Postitusi: 3806
Liitunud: 31 Mai 2007 22:42
Asukoht: Tartu linn
Tänanud: 106 korda
Tänatud: 84 korda

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtivad)

Postitus Postitas Jospa »

Rax kirjutas: 16 Mai 2020 17:12
Tomzz kirjutas: 16 Mai 2020 14:50 Ma vaidlen ka.. manuaal on koige parem :mrgreen: mis sest et mul atm oom. Ma olen rääkinud😀
Ma vaidlen ka.. ATM on päris hea, üks käsi on vaba ja ei mingit siduri sõtkumist. Ma olen rääkinud :)
Ei noo DSG ongi pmt ATM aga topeltsiduriga mis muudab käiguvahetuse veel kiiremaks, hoiab pöördeid ettevalmistuna jne jne. Aga kahjuks on seal suur miinus...käiku alla vahetades, ei pidurda see nii nagu manuaal. Pole näinud ühelgi VAG grupi omal peal seda...ei ole seda ka GTIil peal
2.0 100kw Omega pre
3.0 155kw MV6 Omega pre
3.0 155kw V6 Omega pre
3.0 160kw CRD Jeep GC
2.5DTI 110kw fl
2.5 131kw/48kw Hybrid RAV4
tanellenat
Huviline
Postitusi: 1228
Liitunud: 05 Mär 2010 20:45
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 41 korda
Tänatud: 16 korda

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtivad)

Postitus Postitas tanellenat »

Jospa kirjutas: 16 Mai 2020 17:51
Rax kirjutas: 16 Mai 2020 17:12
Tomzz kirjutas: 16 Mai 2020 14:50 Ma vaidlen ka.. manuaal on koige parem :mrgreen: mis sest et mul atm oom. Ma olen rääkinud😀
Ma vaidlen ka.. ATM on päris hea, üks käsi on vaba ja ei mingit siduri sõtkumist. Ma olen rääkinud :)
Ei noo DSG ongi pmt ATM aga topeltsiduriga mis muudab käiguvahetuse veel kiiremaks, hoiab pöördeid ettevalmistuna jne jne. Aga kahjuks on seal suur miinus...käiku alla vahetades, ei pidurda see nii nagu manuaal. Pole näinud ühelgi VAG grupi omal peal seda...ei ole seda ka GTIil peal
Ma oskan ise ka pidurdada 8) :lol:
Ei eks kuidas kellegile ega ma su otsust maha ei tee :D
Maitseained SINU lauale-tsekka linki ja vali oma lemmikud
http://omegaclub.org/viewtopic.php?f=49&t=14101
Kasutaja avatar
oskaja
Klubiliige
Postitusi: 756
Liitunud: 13 Okt 2008 17:49
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 26 korda

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtivad)

Postitus Postitas oskaja »

Kui te nii hirmsasti tahate kõik käiguga pidurdada ja samas ilma suppi keetmata(manuaaliga sõuad ju ringi nagu kulbiga) tsillida siis ostke omale elektri auto. Ja ongi kõik mured lahendatud.
Kasutaja avatar
Jospa
Klubiliige
Postitusi: 3806
Liitunud: 31 Mai 2007 22:42
Asukoht: Tartu linn
Tänanud: 106 korda
Tänatud: 84 korda

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtivad)

Postitus Postitas Jospa »

tanellenat kirjutas: 16 Mai 2020 18:03
Jospa kirjutas: 16 Mai 2020 17:51
Rax kirjutas: 16 Mai 2020 17:12

Ma vaidlen ka.. ATM on päris hea, üks käsi on vaba ja ei mingit siduri sõtkumist. Ma olen rääkinud :)
Ei noo DSG ongi pmt ATM aga topeltsiduriga mis muudab käiguvahetuse veel kiiremaks, hoiab pöördeid ettevalmistuna jne jne. Aga kahjuks on seal suur miinus...käiku alla vahetades, ei pidurda see nii nagu manuaal. Pole näinud ühelgi VAG grupi omal peal seda...ei ole seda ka GTIil peal
Ma oskan ise ka pidurdada 8) :lol:
Ei eks kuidas kellegile ega ma su otsust maha ei tee :D
Okei ma ei hakkagi sulle sõidu tehnilist poolt lahti seletamagi 😉 aga kuna DSG omega valmis saab?
2.0 100kw Omega pre
3.0 155kw MV6 Omega pre
3.0 155kw V6 Omega pre
3.0 160kw CRD Jeep GC
2.5DTI 110kw fl
2.5 131kw/48kw Hybrid RAV4
tanellenat
Huviline
Postitusi: 1228
Liitunud: 05 Mär 2010 20:45
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 41 korda
Tänatud: 16 korda

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtivad)

Postitus Postitas tanellenat »

Jospa kirjutas: 16 Mai 2020 19:44
tanellenat kirjutas: 16 Mai 2020 18:03
Jospa kirjutas: 16 Mai 2020 17:51
Ei noo DSG ongi pmt ATM aga topeltsiduriga mis muudab käiguvahetuse veel kiiremaks, hoiab pöördeid ettevalmistuna jne jne. Aga kahjuks on seal suur miinus...käiku alla vahetades, ei pidurda see nii nagu manuaal. Pole näinud ühelgi VAG grupi omal peal seda...ei ole seda ka GTIil peal
Ma oskan ise ka pidurdada 8) :lol:
Ei eks kuidas kellegile ega ma su otsust maha ei tee :D
Okei ma ei hakkagi sulle sõidu tehnilist poolt lahti seletamagi 😉 aga kuna DSG omega valmis saab?
nu auto tuleb kõige pealt Tartu kus üks mehike (ei ole Kolosov :D ) siis paigaldab mootori ja kasti.
Kohe ütlen ka ära et aega läheb.. praegu koroona tõttu rahaliselt raske aeg.. sügisel loodetavasti saab mootorit paigaldada
Maitseained SINU lauale-tsekka linki ja vali oma lemmikud
http://omegaclub.org/viewtopic.php?f=49&t=14101
Jürts
Omegaclub juhatus
Postitusi: 3201
Liitunud: 02 Okt 2007 19:10
Auto: omega 2,5 DTI 2002 a
Asukoht: Jõhvi
Tänanud: 69 korda
Tänatud: 78 korda

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtivad)

Postitus Postitas Jürts »

Oi jospa jospa. DSG on ikka manuaal,mitte ATM.
Mina olen rääkinud 🤦‍♂️
Kleebiste omandamise,või klubiga liitumise soovi korral pöörduda minu poole läbi priva,või helistades 56643833.
Armis
Klubiliige
Postitusi: 420
Liitunud: 05 Apr 2009 19:26
Asukoht: Koht päikese all
Tänanud: 10 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtivad)

Postitus Postitas Armis »

tanellenat kirjutas: 16 Mai 2020 20:03
Jospa kirjutas: 16 Mai 2020 19:44
tanellenat kirjutas: 16 Mai 2020 18:03
Ma oskan ise ka pidurdada 8) :lol:
Ei eks kuidas kellegile ega ma su otsust maha ei tee :D
Okei ma ei hakkagi sulle sõidu tehnilist poolt lahti seletamagi 😉 aga kuna DSG omega valmis saab?
nu auto tuleb kõige pealt Tartu kus üks mehike (ei ole Kolosov :D ) siis paigaldab mootori ja kasti.
Kohe ütlen ka ära et aega läheb.. praegu koroona tõttu rahaliselt raske aeg.. sügisel loodetavasti saab mootorit paigaldada
Tanel lükkab siis fägi moto ja DSG oomile peale? :roll:
Kasutaja avatar
Jospa
Klubiliige
Postitusi: 3806
Liitunud: 31 Mai 2007 22:42
Asukoht: Tartu linn
Tänanud: 106 korda
Tänatud: 84 korda

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtivad)

Postitus Postitas Jospa »

Jürts kirjutas: 16 Mai 2020 22:34 Oi jospa jospa. DSG on ikka manuaal,mitte ATM.
Mina olen rääkinud 🤦‍♂️
pfffff....mida ...... sa ajada Hr.President, oled sa sõitnud ülde DSG kastiga ve või hakkas su mingi x PeeMMMMVEee pähe veee: A direct-shift gearbox (German: Direkt[1]), commonly abbreviated to DSG,[2][3] is an electronically controlled dual-clutch[2] multiple-shaft gearbox in a transaxle design, with automatic clutch operation and with fully automatic[2] or semi-manual gear selection. Igati ATM ... vean kihla täna sellele et kui sina ütled manuaal ja sul on õigus siis võtan terve aasta bänni sellelt klubilt nagu 100prosa, kui mul on õigus siis saan terve aasta järgmise aasta tasuta!

TrA ma ei viitsi - klubis on mõned normid vennad kes viitsivad teha oomi - mitte ajada paskaga kuidas DSG on ägedad tra misasja te ajate - sõitsin korra lõuna eestis - poja sõda RAJAl mitte avatud teede pool kõva M.nniga, DSG manuaaal...pühataevas GTI juhhhei - tra näidake mulle DSG manuaali ....mida vittuuuu nagu tegelt - tra sa pole rada sõitnudki kui paned äärekivisse mäsa keset talve kerge miinusega ...mdv te mähite. ajage asjad korda mitte mingit jura. Tra tanel kus mu flatntsid on - ...... sa ei suuda tellida 2 + 2 asjagi kohale mis makssid mulle 520euri - pohh pange bänn peale ma ei viitsi et siin ajatakse juba mingit steer.ee mäda. buff ja buff ning bufff nende masinatega, panen siia dsg ja dsg on manula mida vitttu....tegelt ka fak it ma ei viitsi siin lollidega enam vaielda. fakk it küll ja küll näinud neid oomi vendasid aga mõned on valmis teinud oma autod, soovid, ideed jne. Suured kiitused Anvarile, Erkile, Arxile, Marekile või Tommile - - mehed kes ise teinud - võtsin malli nende poiste pealt, väiksema ressursiga aga vähmalt teen mitte see et ehitan tra siia dsg kasti, ja sinna flip-flopp dsg kasti manuaal-tra pange pänn peale .... täiesti pohhui - reaalseid asju tehakse rohekem kui klubis ...tegelt ka ku...... THÄT SHIT! nii sAJEBALL VISKAS, EI NUTA KA SEDA KLUBI TAGA !
Viimati muutis Jospa, 17 Mai 2020 00:48, muudetud 1 kord kokku.
2.0 100kw Omega pre
3.0 155kw MV6 Omega pre
3.0 155kw V6 Omega pre
3.0 160kw CRD Jeep GC
2.5DTI 110kw fl
2.5 131kw/48kw Hybrid RAV4
Rax
Klubiliige
Postitusi: 3455
Liitunud: 08 Mär 2013 00:31
Auto: 2.5DTI
Asukoht: Tartu linn
Tänanud: 60 korda
Tänatud: 78 korda

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtivad)

Postitus Postitas Rax »

Armis kirjutas: 16 Mai 2020 22:39
tanellenat kirjutas: 16 Mai 2020 20:03
Jospa kirjutas: 16 Mai 2020 19:44
Okei ma ei hakkagi sulle sõidu tehnilist poolt lahti seletamagi 😉 aga kuna DSG omega valmis saab?
nu auto tuleb kõige pealt Tartu kus üks mehike (ei ole Kolosov :D ) siis paigaldab mootori ja kasti.
Kohe ütlen ka ära et aega läheb.. praegu koroona tõttu rahaliselt raske aeg.. sügisel loodetavasti saab mootorit paigaldada
Tanel lükkab siis fägi moto ja DSG oomile peale? :roll:
Opel omega GTI :mrgreen:
56232754
Kasutaja avatar
Tomzz
Administraator
Postitusi: 2264
Liitunud: 24 Jaan 2010 12:13
Auto: Ainult head autod😎
Asukoht: P.ä.r.n.U
Tänanud: 91 korda
Tänatud: 78 korda

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtivad)

Postitus Postitas Tomzz »

Jospa kirjutas: 17 Mai 2020 00:33
Jürts kirjutas: 16 Mai 2020 22:34 Oi jospa jospa. DSG on ikka manuaal,mitte ATM.
Mina olen rääkinud 🤦‍♂️
pfffff....mida ...... sa ajada Hr.President, oled sa sõitnud ülde DSG kastiga ve või hakkas su mingi x PeeMMMMVEee pähe veee: A direct-shift gearbox (German: Direkt[1]), commonly abbreviated to DSG,[2][3] is an electronically controlled dual-clutch[2] multiple-shaft gearbox in a transaxle design, with automatic clutch operation and with fully automatic[2] or semi-manual gear selection. Igati ATM ... vean kihla täna sellele et kui sina ütled manuaal ja sul on õigus siis võtan terve aasta bänni sellelt klubilt nagu 100prosa, kui mul on õigus siis saan terve aasta järgmise aasta tasuta!

TrA ma ei viitsi - klubis on mõned normid vennad kes viitsivad teha oomi - mitte ajada paskaga kuidas DSG on ägedad tra misasja te ajate - sõitsin korra lõuna eestis - poja sõda RAJAl mitte avatud teede pool kõva M.nniga, DSG manuaaal...pühataevas GTI juhhhei - tra näidake mulle DSG manuaali ....mida vittuuuu nagu tegelt - tra sa pole rada sõitnudki kui paned äärekivisse mäsa keset talve kerge miinusega ...mdv te mähite. ajage asjad korda mitte mingit jura. Tra tanel kus mu flatntsid on - ...... sa ei suuda tellida 2 + 2 asjagi kohale mis makssid mulle 520euri - pohh pange bänn peale ma ei viitsi et siin ajatakse juba mingit steer.ee mäda. buff ja buff ning bufff nende masinatega, panen siia dsg ja dsg on manula mida vitttu....tegelt ka fak it ma ei viitsi siin lollidega enam vaielda. fakk it küll ja küll näinud neid oomi vendasid aga mõned on valmis teinud oma autod, soovid, ideed jne. Suured kiitused Anvarile, Erkile, Arxile, Marekile või Tommile - - mehed kes ise teinud - võtsin malli nende poiste pealt, väiksema ressursiga aga vähmalt teen mitte see et ehitan tra siia dsg kasti, ja sinna flip-flopp dsg kasti manuaal-tra pange pänn peale .... täiesti pohhui - reaalseid asju tehakse rohekem kui klubis ...tegelt ka ku...... THÄT SHIT! nii sAJEBALL VISKAS, EI NUTA KA SEDA KLUBI TAGA !

Pilt
Kes tänasid kasutajat Tomzz selle postituse eest:
Jospa
Old Opels Never Die,They Just Go FASTER!
Y32SE + LSD manu/3,2 ATM /3.0 manu
Kasutaja avatar
Jospa
Klubiliige
Postitusi: 3806
Liitunud: 31 Mai 2007 22:42
Asukoht: Tartu linn
Tänanud: 106 korda
Tänatud: 84 korda

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtivad)

Postitus Postitas Jospa »

Otsekohesus paneb asju liigutama :lol:
2.0 100kw Omega pre
3.0 155kw MV6 Omega pre
3.0 155kw V6 Omega pre
3.0 160kw CRD Jeep GC
2.5DTI 110kw fl
2.5 131kw/48kw Hybrid RAV4
Jürts
Omegaclub juhatus
Postitusi: 3201
Liitunud: 02 Okt 2007 19:10
Auto: omega 2,5 DTI 2002 a
Asukoht: Jõhvi
Tänanud: 69 korda
Tänatud: 78 korda

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtivad)

Postitus Postitas Jürts »

Loodetavasti hakkas Jospal nüüd täis peaga räuskamisest kergem,aga DSG on siiski ehituslikult manuaalkast,millel 2 sidurit ja ajuga juhtimine. Isegi õli kasutatakse manuaalkasti oma.
Kleebiste omandamise,või klubiga liitumise soovi korral pöörduda minu poole läbi priva,või helistades 56643833.
tanellenat
Huviline
Postitusi: 1228
Liitunud: 05 Mär 2010 20:45
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 41 korda
Tänatud: 16 korda

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtivad)

Postitus Postitas tanellenat »

Igal inimesel on õigus oma arvamusele. Ma võin vaielda flantside ja muude asjade üle siin küll ja veel kuid sellel pole mõtet.
Kui selline joobes purskamine on norm siis pole mul ka lugu sellest klubist ja nagu aru saanud siis olengi kõigile siin pigem koormaks ja ees .
Peace out
Maitseained SINU lauale-tsekka linki ja vali oma lemmikud
http://omegaclub.org/viewtopic.php?f=49&t=14101
Kasutaja avatar
Tomzz
Administraator
Postitusi: 2264
Liitunud: 24 Jaan 2010 12:13
Auto: Ainult head autod😎
Asukoht: P.ä.r.n.U
Tänanud: 91 korda
Tänatud: 78 korda

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtivad)

Postitus Postitas Tomzz »

Kuulge ärge halage siin. PM kaudu nusberdage jne. Katsuks ikka mõistuse piiridesse jääda. Ehitage ikka oma masinaid rõõmsalt edasi.🙂
Old Opels Never Die,They Just Go FASTER!
Y32SE + LSD manu/3,2 ATM /3.0 manu
Rax
Klubiliige
Postitusi: 3455
Liitunud: 08 Mär 2013 00:31
Auto: 2.5DTI
Asukoht: Tartu linn
Tänanud: 60 korda
Tänatud: 78 korda

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtivad)

Postitus Postitas Rax »

Pilt
56232754
Vasta