Omegad mida oled omanud!

Pildid omegatest & muud
Vasta
Rax
Klubiliige
Postitusi: 3455
Liitunud: 08 Mär 2013 00:31
Auto: 2.5DTI
Asukoht: Tartu linn
Tänanud: 60 korda
Tänatud: 78 korda

Omegad mida oled omanud!

Postitus Postitas Rax »

Siia siis väike info millist Omegat oled omanud, pilt ei teeks ka paha.
Teen siis otsa lahti.

Esimene Omega oli 88 aasta 2.0 85kw, pilti sellest raske leida.

Teine Oom oli 98 aasta 2.5 V6 125kw, see oli kõige pikemalt käes.

Pilt
Pilt

Kolmas Oom oli 94 aasta MV6 3.0 155kw

Pilt
Pilt

Siis sai liigutud diisli lainele ja neljandaks oomiks sai 2000 aasta 2.5 TDS 96kw

Pilt
Pilt

Viienda Oomiga sõidan praegu. 2003 aasta 2.5 DTI 110kw.

Pilt
Pilt
56232754
Kasutaja avatar
Jospa
Klubiliige
Postitusi: 3806
Liitunud: 31 Mai 2007 22:42
Asukoht: Tartu linn
Tänanud: 106 korda
Tänatud: 84 korda

Re: Omegad mida oled omanud!

Postitus Postitas Jospa »

Esimene omega 2.0 100kw ATM CD 95.aasta. Kõige kauem vurasin sellega. Jube kapriisne mootor oli.
Pilt
Teine oli 3.0 155kw MV6 96 aasta, liikus paremini kui eelmine. Sellel oli kõik mis enne uuendust saanud omegal peal oli.

Pilt
Praegu on mul 3.0 CD 155kw. Minu Frankestein :D, algselt atm, praegu manuaal, igasuguseid mitte standartseid vidinaid on peale topitud: kerel, interjööris ja ka tehnilisel poolel. Liigub väga-väga hästi edasi vabalthingava kohta.
Pilt
2.0 100kw Omega pre
3.0 155kw MV6 Omega pre
3.0 155kw V6 Omega pre
3.0 160kw CRD Jeep GC
2.5DTI 110kw fl
2.5 131kw/48kw Hybrid RAV4
Kasutaja avatar
Raivz
Huviline
Postitusi: 207
Liitunud: 08 Okt 2012 23:32
Auto: Astra G Coupe
Asukoht: Põltsamaa
Tänanud: 16 korda
Tänatud: 6 korda

Re: Omegad mida oled omanud!

Postitus Postitas Raivz »

Kahjuks jääb minu number hetkel 1 juurde, oli siiski üsna pikalt minu käes. 2012 ostetud ja 2017 müüdud.
Mulle eriti meeldis sellel autol värv, pole sarnase värviga oome eriti kohanud.
Pilt
Astra G Coupe Bertone '00
Rekord E2 '86 (igipõline projekt)
Kasutaja avatar
Martin
Klubiliige
Postitusi: 2716
Liitunud: 24 Dets 2012 14:00
Auto: 3.5 Bi-turbo+1,8 Omega A+1.9TDi Saab 95+Kawasaki ER-6n
Asukoht: Keila/Tallinn
Tänanud: 31 korda
Tänatud: 83 korda

Re: Omegad mida oled omanud!

Postitus Postitas Martin »

hah, hea teema.
Esimene oom tuli nädalake enne siia registreerimist. Poolenisti sunnitud ost. Oma eelmise ratsu olin kuukene varem totaalselt puru sõitnud ja seejärel pühkisin mõtted 3.0D e38sast kiirelt.
2.0DTI, tõin tartust kottpimedas, maksis 1200€, see oli kõige odavam pre fecelift tollhetkel a24jas, ühest hõbedasest sedaanist 96kw olin just ilma jäänud, kuna mõtlesin liiga kaua.
Käes oli ca pool aastat, kevadel leidsin ühe kitsetalle, vahetasin kapoti, tule ja võre.
Pilt
Mingi hetk leidsin omale sobiva 2.5tds isendi.
600€, täielik raibe väliselt, aga tehnika oli sitaks hea. TÜV puudus. Mustalt viskasin rehvid, xenonid ja tuledepesurid ümber, ning must läks müüki.
1180€ läks tuttavale, praeguseks vist lammutatud, sest pool aastat tagasi puudus nii kindlustus kui TÜV, inimesega enam ei suhtle ka.
Pilt
Sedaan oli mul pea neli aastat, tehtud sai igast värki, ja maha sõidetud kuskil 70k km. Kahjuks kui ostes olid roostes ainult välimine osa, kere ise enam-vähem, siis aasta aega kaitseväes, mädanes asi muru peal korralikult läbi, aga pole hullu, autot vaja ja nii ta läks.
Pilt
eelmine nädal läks asjaga siis nõnda.
Pilt
Pale kaiseväge oli autot vaja, muidugi kõik tüvid ja asjad lõppenud. Jändasin õlijahutusega. Oli vaja uut õli jahutus radikat. Kokku lepitud tõin lääne virumaalt terve auto. Kokku lepitud 220€ maksin aut eest.
Pilt Pilt

Siis läks mõnda aega veel mööda. Siinsel kasutajal Ruc jäi üks auto seisma, väidetavalt kaane tihend lännu. Puudus turbo ja kohapeal käijes olevat ka enne küte otsa saanud, kui keegi teine Pärnust olevat vaatamas käinud. Auto oli täielik rääbis, parem külg oli haavleid saanud, katusel pidu pandud jne. Sees oli 4x istmesoojendustega inglise helehall nahksisu. Auto ostsin 150€ eest, hooratta müüsin pool aastat hiljem 175ega maha. Mootor läks hiljem minu omale peale, kuna lasin enda mootoril ühe kepsu lühemaks.
Fotot enda teegist ei leia, kasutaja teema oli siin forum/viewtopic.php?f=39&t=7058&hilit=Ruc" onclick="window.open(this.href);return false;

Siis läks veel veitsa aega.
Tõin Pärnust ühe 96a. 96kwse. 300€
Kere ja tehnika oli täiega hea. 4x soojendusega nahksisu läks sinna. Auto kohta oli teema ka siin, aga ei viitsi otsida praegu. Tükkaega müüsin. Müügis oli 1000€, mis oli tolle hetke kohta hull kirves, järgmine pre fl oli vist 700. Ostis ära mingi tsort, kes viis selle mingile võõrasisale vist, aga too tüüp oli täielik opelifoob ja auto jäi kohe kõikidest opeli tunnustest ilma(sh valuvelje kapslid) ja 3 nädala pärast müüdi 700ga edasi, siis läks vist paar nädalat veel ja üks Kutt keilast ostis ta endale 500€ ajutiseks autoks ning siis sõideti sellele tagant sisse. Kutt sai auto eest 1000€, kuna minu müügilepingul oli selline hind. Auto oli pikalt oksjonil weblys, kaalusin küll uuestit agasi osta, aga jäi sinnapaika. Hetke saatust ei tea. Foto on ainuke.
Pilt
Siis VIST ostsin sellise asja.
Olin päris mitu korda autole paberi kojamehe vahele pannud(kas ühe või kahe aasta jooksul), et pakuks ära osta. Lõpuks sain jutule, kui kirjutasin viimasele paberile delfi lingi kus kirjas, et seisvate romude omanikud hakkavad mupolt trahvi saama.
Auto hinnaks kujunes 150€, tegemist oli 95a automaadiga. Sõita sellega eriti ei jõudnudki. Talv tuli peale ja peale talve ATM kasti juhtmestik riknes. Auto oli lihtsalt seisma jäänud, mitte midagi viga ei olevat olnud. Kokku seisis 7 aastat, orjenteeruv väärtus oli 60k eeku kui auto seisma jäi, tüüp lihtsalt ostis teise asemele. Kevadel polnud enam aega tegeleda ja panin varuosadeks müüki. See vist oli siis 2016 kevad. Hinda küsisin 400€ kuna kast oli rikkes. Ja kusjuures sain ka. Auto kandis järjekorra nr 6 minu kaustades.
Pilt Pilt
Siis järgmine, mingid numbrid vahelt kadunud, ise ka täpselt ei mäleta, igastahes tõenäoliselt ostsin 2.2 DTI, läks varuosadeks, vist maksin 250€. Fotosid enam ei leia, varuosa teemas veel mõnda aega tagasi olid olemas. Oli tumesinine universaal, üks uks senimaani alles.
Siis ostsin oma praeguse projektika. Arvutis kannab folder nimetust omega 10. Ilmselgelt on mul mingid autod kuskilt vahelt ära jäänud. Kõike fotosid enam alles ka ei ole. Või mingi kasjakk mul on, ühesõnaga lugemine on sassis. Kes fotosid näha tahab, see külastab minu teemat, mida näevad ainult ametlikud klubiliikmed. See oli siis see westcoasti ex.
Siis ostsin Tartu ja Tallinna vahelt teise 2.2 DTI, maksin 300€. Tollel oli plokikaane tihendi viga. Mingi kuu või kaks auto seisis, vahetasin terve mootori ümber, naine parseldasin ämmale maha. 1200€ ja uus aku peale kauba.
2016 sügis ostsin universaali 2.5Dti omale. Designe edition ja puha. Praegune põhi auto mul.Fotosid näeb jällegi minu ametlikus teemas. Eraldi tolle auto kohta teemat pole.
Foto kah siis.
Vasakult paremale nagu euroopas kombeks. 2.5DTI praegune põhiline, 2.2DTI, mille parseldasin ämmale, Siis 3.0DTI projekti auto ja 2.5TDS, mis oli mu teine auto siis.
Pilt
Ja siis vist ostsin selle mida müün praegu. Pikka juttu teha ei viitsi, lähiajaloo lugejad teavad niigi rääkida.

Pilt

nii, mitu ooomi kokku tuli?
53917831 Diagnost
võtmed viewtopic.php?f=23&t=13081
varuosad viewtopic.php?f=23&t=15038
tööriistad viewtopic.php?f=49&t=13534
Gertkonsing
Huviline
Postitusi: 3
Liitunud: 27 Nov 2018 18:32
Auto: Omega Caravan
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omegad mida oled omanud!

Postitus Postitas Gertkonsing »

Esimene omega ostsin 96a 2.5 v6 manuaali ning oli päris käre relv aga sai ajapuuduse tõttu ära müüdud.
Pilt

Järgmine omega oli 94a 2.5 v6 automaat mis peale eurokraavi pauku müüdud sai.

Kolmas ja praegune omega siis 2.5tds 96kw manu mis on projektikas ja teen korda, tulevikus arvatavasti läheb bmw 3.0d 135kw moto peale.

Pilt
Vasta