Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtivad)

Kõik mõtted ja arutelud klubi külalistele ja mitte klubilistele
Vasta
Westcoast
Huviline
Postitusi: 681
Liitunud: 13 Nov 2011 21:22
Asukoht: Pärnu

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas Westcoast »

Nujaa vanaisa nimel oli veel siis, kui see loeb midagi.
2 viimast autot on minu nimel ilusti olnud aga võin ergost läbi sõita ja uurida ja veidi kõvemat häält tõsta, sest kodukindlustus on nkn nende juures tehtud ja miks peaksid nad suruma mind autoga jubedalt ometi 125kw ainult masinal ja pole ju BMW kah suurelt ette trükitud, et saaks marginali pealt veel otsa tõmmata.
Olnud rallikad: Audi 100, Opel Omega b sport, BMW 530d, Audi a6 2,5 tdi,Opel Omega 2,5 dti
Hetkel: Mercedes-Benz s320
ultimaco

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas ultimaco »

mina ei öelnud et kahtlen vaid kõikidel võib juhtuda... nt mulle keeras yks taksojuht kogematta ette yleelmine aasta ja tal puudus kehtiv kindlustus 47000eek tema taskust normull... me võime kõik osata sõita aga kunagi ära ytle iial... nii et targem oleks omada kindlustust kui maksta mingi rollc royce suunatuld näiteks :D
omega1996
Huviline
Postitusi: 356
Liitunud: 03 Veebr 2008 14:39
Asukoht: Viimsi Vald, Tammneeme Küla
Has tänanud: 3 korda

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas omega1996 »

Kas omega veljed 2000a+ vectrale istuvad. Proovisin ise otsida aga ei õnnestunud?
ultimaco

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas ultimaco »

omega1996 kirjutas:Kas omega veljed 2000a+ vectrale istuvad. Proovisin ise otsida aga ei õnnestunud?
selleks on olemas velgede sobivustabel

http://lauren.kosei.ee/pcd-tabel.html" onclick="window.open(this.href);return false;

ja minuarust istuvad kyll:D aga veits googlet aitab ka.... ja nii laisk ei anna olla
Jürts
Omegaclub juhatus
Postitusi: 3204
Liitunud: 02 Okt 2007 19:10
Auto: omega 2,5 DTI 2002 a
Asukoht: Jõhvi
Has tänanud: 63 korda
Been tänatud: 74 korda

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas Jürts »

Mul olid talvel oomi veljed alla ja sobivad 1:1.
Kleebiste omandamise,või klubiga liitumise soovi korral pöörduda minu poole läbi priva,või helistades 56643833.
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas Tim »

Suvekatega sõitmisest eesti kevades.
Põhimaanteed ja ISEGI kõrvalmaanteed suudetakse imekombel lumevabad hoida! ja isegi naise olen lubanud pealtnäha vägagi talvistesse oludesse suverehvidega autoga sõitma.Iseasi on öised/hommikused külmad mis võivad jääd soolavabadele kõrvalteedele tuua.Täna hommikul oli 2käguga kiirendades nati vibamist tunda ja korra sai huvipärast ka ABS´i tööle aga ei midagi katastroofilist.Lihtsalt tuleb natuke ettevaatlikumalt sõita ja varem pidurdama hakata.

Masinal suvekad 3nädalat all olnud ja ka 3nädalavahetust järjest on üsnagi arvestatav lumekiht maha sadanud.Kui pikki sõite ees ootamas pole ja lund maha sadanud ei ole,siis mina talvekaid kuurialt välja enne uut hooaega ei too.Ükskord peab ju see kevad tulema kahh!
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
Armis
Klubiliige
Postitusi: 420
Liitunud: 05 Apr 2009 19:26
Asukoht: Koht päikese all
Has tänanud: 9 korda
Been tänatud: 4 korda

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas Armis »

Ei läinud täna nii hästi kui lootsin,MV6 peale küünalde ja juhtmete vahetust paistab et viga on süütemoodulis, auto ikka ei taha toimida korralikult. Vahetusel mainiti ka seda et kui pikka aega vahetamatta on küünlad siis võib süütemoodulit rikkuda, nii et olen avatud pakkumistele süütemoodulile. :(
Westcoast
Huviline
Postitusi: 681
Liitunud: 13 Nov 2011 21:22
Asukoht: Pärnu

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas Westcoast »

No sai Ergos täna käidud lamentti löödud ja nagu nipsti kuumakse hoopistükis 10 euri mitte mingi 40 ja nüüd siis jälle oomi kindlustatud seega olen oodatud avariipõksudeks :lol: :lol:
Olnud rallikad: Audi 100, Opel Omega b sport, BMW 530d, Audi a6 2,5 tdi,Opel Omega 2,5 dti
Hetkel: Mercedes-Benz s320
ultimaco

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas ultimaco »

kaua sul muidu load on olnud? ja palju sul avariisid on olnud? olen kuulnud et mingi eluaastani on ka kindlustusmakse suurem
Westcoast
Huviline
Postitusi: 681
Liitunud: 13 Nov 2011 21:22
Asukoht: Pärnu

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas Westcoast »

Avariisi 0 load 2 aastat alles, kuigi sõidukogemus juba punnist saati isegi korra trahvi kunagi saadud ilma lubadeta sõitmise eest 15.aastasena :mrgreen: 3000 eeku vanas rahas aga rohkem probleeme minuga olnud küll pole vähe sellest, et see asi ei tohiks seda segada ju aga siiski asi lahenes ja kõik tibens tobens kui küsisn et miks siis netis näitab et ma saaksin enda admetega pea 40 euri kuumakse ei osanud nad seda seletada.
Olnud rallikad: Audi 100, Opel Omega b sport, BMW 530d, Audi a6 2,5 tdi,Opel Omega 2,5 dti
Hetkel: Mercedes-Benz s320
ultimaco

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas ultimaco »

auto sinu nimel?? m amaksan 58 eurikut kuus 3aastat load ja avariisi pole olnud

uurisin ja otsisin sain kindlustuse 25 euriku peale:D
Westcoast
Huviline
Postitusi: 681
Liitunud: 13 Nov 2011 21:22
Asukoht: Pärnu

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas Westcoast »

Arvata on, et minu nimel kui poleks siis saaksin 20 euriga terve aasta tehtud :)
Olnud rallikad: Audi 100, Opel Omega b sport, BMW 530d, Audi a6 2,5 tdi,Opel Omega 2,5 dti
Hetkel: Mercedes-Benz s320
--maario--

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas --maario-- »

Tere!

Väga rumal küsimus,

kust ma saaksin Opelaas-i kleepsu, et autole kleepida?
Homme rihma vahetus ees, mõtlesin et ehk saan kleepsu kuskilt, saaks paar prossa alla.

Tänud :)
Kasutaja avatar
fckernu
Huviline
Postitusi: 311
Liitunud: 09 Dets 2008 10:22
Asukoht: Tallinn-Muuga

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas fckernu »

--maario-- kirjutas:Tere!

Väga rumal küsimus,

kust ma saaksin Opelaas-i kleepsu, et autole kleepida?
Homme rihma vahetus ees, mõtlesin et ehk saan kleepsu kuskilt, saaks paar prossa alla.

Tänud :)
Kui kunagi nende teenust kasutasin ( eńam ei kasuta kunagi ) siis sain kohe kleepsu ja alenuse hakkas kohe toimima, mis kleepsuga kaasnes. Oleneb kuidas nendega läbi saad, kõige mõistlikum on Vello nimeline, ülejäänud vanad mühkamid jne..Pikemat kasvu, tumeda peaga sell
--maario--

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas --maario-- »

fckernu kirjutas:
--maario-- kirjutas:Tere!

Väga rumal küsimus,

kust ma saaksin Opelaas-i kleepsu, et autole kleepida?
Homme rihma vahetus ees, mõtlesin et ehk saan kleepsu kuskilt, saaks paar prossa alla.

Tänud :)
Kui kunagi nende teenust kasutasin ( eńam ei kasuta kunagi ) siis sain kohe kleepsu ja alenuse hakkas kohe toimima, mis kleepsuga kaasnes
Selge siis, ma pmst esimest korda sinna. Kuidas see Opelaas muidu on, kas normaalne koht või jätab soovida?
Olen guugeldades leidnud nii plusse kui miinuseid. Ei oskagi kohe seisukohta võtta.
Vasta