Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtivad)

Kõik mõtted ja arutelud klubi külalistele ja mitte klubilistele
Vasta
Kasutaja avatar
mardus72
Klubiliige
Postitusi: 1184
Liitunud: 16 Apr 2007 12:57
Auto: volvo v60cc
Asukoht: Tartu
Has tänanud: 13 korda
Been tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas mardus72 »

Marcouver kirjutas:Ah jutt või asi, uuemad faceliftid panevad ka ikka ulme roostet, 94 a omega ei roostetanud ka mul niipalju kui tsingitud kerega omega :lol: :lol: On see omega, audi või mingi muu ollus, suht vahet pole tsingitud või mitte, kuskilt kivi või midagi saab siis kohe rooste kallal kah, tegemist ikkagi ju metalliga :wink:
No näita mulle roostes facalifti.Mina pole näinud.Olen näinud vaid vähese roostega,aga need on olnud algusaasta faceliftid,tundub et siis polnu kaitse veel päris hea.Roostetavad matsuga masinad,mis sitalt üles löödud.aga näit minu masin oli täielikult roostevaba.Samamoodi leidub hullult roostes audisi,sest on sitalt üles löödud,aga ei saa üldistada et audid roostetavad.Sama on facelift omegaga
Kui probleemi saab lahendada,siis pole mõtet muretseda.Kui mitte,siis mis seal enam muretseda;)
Image
Q-tok

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas Q-tok »

mardus72 kirjutas:
Marcouver kirjutas:Ah jutt või asi, uuemad faceliftid panevad ka ikka ulme roostet, 94 a omega ei roostetanud ka mul niipalju kui tsingitud kerega omega :lol: :lol: On see omega, audi või mingi muu ollus, suht vahet pole tsingitud või mitte, kuskilt kivi või midagi saab siis kohe rooste kallal kah, tegemist ikkagi ju metalliga :wink:
No näita mulle roostes facalifti.Mina pole näinud.Olen näinud vaid vähese roostega,aga need on olnud algusaasta faceliftid,tundub et siis polnu kaitse veel päris hea.Roostetavad matsuga masinad,mis sitalt üles löödud.aga näit minu masin oli täielikult roostevaba.Samamoodi leidub hullult roostes audisi,sest on sitalt üles löödud,aga ei saa üldistada et audid roostetavad.Sama on facelift omegaga
Marduse jutt on sellel teemal täitsa õige!
Roostetavad vähesel määral ainult algusaasta faceliftid, kuid neid leidub ka üksikuid.
Kui tõesti on mõni roostetav facelift, siis see on lihtsalt matsu pannud ja hiljem näiteks vanema B kereosad pandud(tiivad, uksed vms),mis tõesti roostetavad hästi, kui halvasti hoitud.
Kasutaja avatar
Marcouver
Huviline
Postitusi: 1007
Liitunud: 02 Mär 2009 16:26

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas Marcouver »

Ma ei hakka seda facelifti siin täpsustama, aga pani ikka põhja alt ja uste äärtest ikka kenasti roostet, isegi uste seestpoolt. Tsingitud või mitte, roostet ta pani, see on kindel, on seal b või tsingitud varuosa, seda ei tõesta välisel vaatlusel keegi, isegi seda, kas see on matsu pannud. Ja vaevalt, et keegi põhja alust on ümber keevitanud ja pannud b põhja sinna. Tsingitud vähesel määral või mitte aga ta on ikkagi TSINGITUD, kui autot müüakse siis topitakse ju küll igale poole, et tsingitud, siis on vaja küll seda ära mainida, aga kui kuskilt mingi rooste välja ilmub, siis õeldakse, et vähem kui mittetsingitud. Siis hakatakse kohe mittetsinkimata autosid võrdlema.

Üks mis kindel on see, et tegemist on metalliga (plekiga) ja see roostetab, lihtsalt ühel on peal tsingikiht ja värvikiht, teisel lihtsalt värvikiht. Tsingikihi all olev auto roostetab VÄHEM, aga ikkagi roostetab, kui on saanud pindmise kahjustuse. Niisama ei hakka mittetsinkimata auto ka roostetama. Hoovis on mul 94 a omega, ja ütleme ausalt, et see roostetas ainult juhipoolse koopa juurest, ja seda ka mitte üldsegi palju, võrreldes 2000+ omega roostega oli seda aasta ja TSINGI jutu kohta väga palju!

Otse loomulikult pole ma seda õelnud, ega mõelnud, et kui üks tsingitud auto roostetab, siis roostetavad ka teised. See on absurd, ja nii ei saagi mõelda.

Ühesõnaga mõned tisingitud autod võivad roostetada aga seda välistust ei maini keegi. On ainult tsingitud või tsinkimata, vahepealset nagu ei eksisteeri, või ei julgeta tunnistada, et võib roostetada, või nad arvavad, et tsingitud auto tähendab plastmassist autot :mrgreen:
Irmscher Omega 3.0 MV6
Ostan:
*Tagumist soojendusega nahkistet
*FL el. klapitavaid küljepeegleid
*Tagumist käetuge topsihoidjaga
aix

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas aix »

arvan et mõtled minu autot. see erasmuse oma. huvitava kombel on jh praktiliselt kõik detailid roostega. arvatavasti pole just kõige hoolsamad omanikud olnud. kui kivitäks peal ja soola kiht terve talve vb pool kevadet ka peal siis polegi pikka pidu. + ise olen omanud 2 fl omegat mõlemad roostetanud ja 2 sõbral ka fl need ka roostetavad roostetavad.
Kasutaja avatar
Marcouver
Huviline
Postitusi: 1007
Liitunud: 02 Mär 2009 16:26

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas Marcouver »

aix kirjutas:arvan et mõtled minu autot. see erasmuse oma. huvitava kombel on jh praktiliselt kõik detailid roostega. arvatavasti pole just kõige hoolsamad omanikud olnud. kui kivitäks peal ja soola kiht terve talve vb pool kevadet ka peal siis polegi pikka pidu. + ise olen omanud 2 fl omegat mõlemad roostetanud ja 2 sõbral ka fl need ka roostetavad roostetavad.
Ei tea jah mis uss seal sees, aga loodan, et teed korda kui pikemaks ajaks kätte jääb, aga no suurt vahet pole ka kui pole raha alla panna. Loodan, et muud asjad on seal korras, muidu must värv ülikobe kui see on puhas ja läikiv!

Ega ma mingi kurjajuur pole ja ma ei ütle kindlasti, et kõik opelid roostetavad, need on ikka omanike endi teha. Olgu seee bemm või vanem audi või volks või mistahes muuu auto, vanemad versioonid ilma tsinkimata roostetavad, kõik autod roostetavad, aga miskipärast inimesed vaevavad oma pead jaburate naljadega, mis pole enam vist nii head naljad, hakkavad magedaks muutuma... või lihtsalt inimesed vist ei saa aru, et kõik autod on plekist :mrgreen: Sealt edasi koolist õpitud tarkuega võiks mitte sellist sodi suust välja ajada. Järelikult tuleb rohkel koolis käia, kui sellist putru suust välja aetakse! :lol:
Irmscher Omega 3.0 MV6
Ostan:
*Tagumist soojendusega nahkistet
*FL el. klapitavaid küljepeegleid
*Tagumist käetuge topsihoidjaga
aleks25
Huviline
Postitusi: 186
Liitunud: 01 Mär 2010 19:01
Asukoht: Lääne-Virumaa kadrina ja Vantaa

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas aleks25 »

Ma olen ka ikka neid facelifte näind päris roostes ja peidetud roostet leidub neis küll. Ja Mardu sinu autos oli ka roostet kindlasti, seda polnd näha lihtsalt. Võta esiteks esitiib küljest ära ja seal all leidub kindlalt pindmist roostet. Tsingitud kered roostetavad vähem lihtsalt.
Priidik

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas Priidik »

Marcouver kirjutas:
aix kirjutas:arvan et mõtled minu autot. see erasmuse oma. huvitava kombel on jh praktiliselt kõik detailid roostega. arvatavasti pole just kõige hoolsamad omanikud olnud. kui kivitäks peal ja soola kiht terve talve vb pool kevadet ka peal siis polegi pikka pidu. + ise olen omanud 2 fl omegat mõlemad roostetanud ja 2 sõbral ka fl need ka roostetavad roostetavad.
Ei tea jah mis uss seal sees, aga loodan, et teed korda kui pikemaks ajaks kätte jääb, aga no suurt vahet pole ka kui pole raha alla panna. Loodan, et muud asjad on seal korras, muidu must värv ülikobe kui see on puhas ja läikiv!

Ega ma mingi kurjajuur pole ja ma ei ütle kindlasti, et kõik opelid roostetavad, need on ikka omanike endi teha. Olgu seee bemm või vanem audi või volks või mistahes muuu auto, vanemad versioonid ilma tsinkimata roostetavad, kõik autod roostetavad, aga miskipärast inimesed vaevavad oma pead jaburate naljadega, mis pole enam vist nii head naljad, hakkavad magedaks muutuma... või lihtsalt inimesed vist ei saa aru, et kõik autod on plekist :mrgreen: Sealt edasi koolist õpitud tarkuega võiks mitte sellist sodi suust välja ajada. Järelikult tuleb rohkel koolis käia, kui sellist putru suust välja aetakse! :lol:
Jah,täitsa nõustun,tsinkitud kerega auto roostetab lihtsalt vähem ja tsink hoiab seda tagasi väheke ,kuid lõpude lõpuks roostetavad nad kõik,olgu tahes mis auto.Miski pole igavene:)
Kasutaja avatar
mardus72
Klubiliige
Postitusi: 1184
Liitunud: 16 Apr 2007 12:57
Auto: volvo v60cc
Asukoht: Tartu
Has tänanud: 13 korda
Been tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas mardus72 »

No ei roostetanud minu omega ja ausalt pole näinud ka roostes facelifti,et kuskilt oleks miskit mädanenud või kobrutaks rooste hullult,ainult mõningate roostetäppidega,hullult roostetavad faceliftid tõenäoliselt on taastatud zinkimatta juppide vahetusega.Minu omal leidus ainult põhja all nurkadest pindmist roostet veidike,ja parema tagatiiva pihta on saanud see millalgi matsu ja värvikiht lõi millalgi mul lahti ca 1cm pinnapealt oli mitu kuud ilma värvita kerged roostetäpid oli vaid värvita zingi peal näha ja edasi ei arenenud see rooste kuhugi.Võib öelda et oli täielikult roostevaba omega.ja enamus faceliftid vähemalt alates 2001 on seda.Ilma matsuta Facelift ei roosteta veel pikka aega sellisesse seisu,et peaks kere värvimise peale mõtlema hakkama,küll aga on roostes enamus facelifti eelsed masinad,(on ka seal muidugi erandeid ja korralikke isendeid,kui on matsuta ja hoolt korralikult kantud)ja uus värvkate on paratamatu,kui tahta ilusat masinat ja siis see roosteuss ikka tükib alt tulema.See,et kõik opelid roostetavad on ikka väga vale üldistus,ei roosteta mitte.Samamoodi olen näinud täiesti roostes audisi,mis ka tõenäoliselt on matsud üle elanud,aga ma ei kipu üldistama,et kõik autod (ka audid)roostetavad.
Igavene pole loomulikult miski,aga lähemate aastate jooksul pole korraliku facelifti keretöödele küll vaja mõelda,kui just pauku ei pane.
Kui probleemi saab lahendada,siis pole mõtet muretseda.Kui mitte,siis mis seal enam muretseda;)
Image
ultimaco

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas ultimaco »

kusjuures avastasin et mu autol ka ikka roostet on vähekene... iga auto roostetab mõni vähem mõni rohkem ,,, meil 2002 a combo opel päris roostes juba...

ja muidugi kuidas ma saaksin panna siia foorumisse suured pildid nagu paljudel äkki keegi aitab :D

ma yritasin aga mina ei saanud jagu lõi mulle koguaeg kirja yles " ei suuda määrata pildi suurust panin alguses imageshacki...
MegaHabe
Klubiliige
Postitusi: 1977
Liitunud: 02 Mai 2006 13:08
Asukoht: lääne-virumaa tapa 55903622
Has tänanud: 4 korda
Been tänatud: 7 korda

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas MegaHabe »

megahabe kirjutas:Keegi müüs omegale uusi keredetaile :?: ei suuda leida seda teemat, äkki keegi aitaks :)
:?:
MInu õigekiri ei kuulu komenteerimisele!!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=kFBVY8oH83A
o:mega

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas o:mega »

ultimaco kirjutas:ja muidugi kuidas ma saaksin panna siia foorumisse suured pildid nagu paljudel äkki keegi aitab :D

ma yritasin aga mina ei saanud jagu lõi mulle koguaeg kirja yles " ei suuda määrata pildi suurust panin alguses imageshacki...
Pane pildi aadress rimg kastikeste vahele.

PS. IMG chandler
Viimati muutis o:mega, 14 Mär 2012 23:08, muudetud 1 kord kokku.
Q-tok

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas Q-tok »

o:mega kirjutas:
ultimaco kirjutas:ja muidugi kuidas ma saaksin panna siia foorumisse suured pildid nagu paljudel äkki keegi aitab :D

ma yritasin aga mina ei saanud jagu lõi mulle koguaeg kirja yles " ei suuda määrata pildi suurust panin alguses imageshacki...
Pane pildi aadress Img kastikeste vahele.

PS. IMG chandler
forum/viewtopic.php?f=50&t=10" onclick="window.open(this.href);return false;
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas Tim »

Sull kirjutas:
siidisaba kirjutas:Palju Õnne Sullile taas meie ridadesse naasmise puhul 8)
Ossa .. see käis kiirelt :D
Kas Saaremaa masin nüüd põhjanaabrite teedel sõitmas?
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
Kasutaja avatar
siidisaba
Klubiliige
Postitusi: 1063
Liitunud: 13 Jaan 2009 18:56
Auto: Opel
Asukoht: Soome
Has tänanud: 5 korda

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas siidisaba »

Tim kirjutas:
Sull kirjutas:
siidisaba kirjutas:Palju Õnne Sullile taas meie ridadesse naasmise puhul 8)
Ossa .. see käis kiirelt :D
Kas Saaremaa masin nüüd põhjanaabrite teedel sõitmas?
Eih ...
Keep going- everything you need will come to you at the perfect time ;)
MegaHabe
Klubiliige
Postitusi: 1977
Liitunud: 02 Mai 2006 13:08
Asukoht: lääne-virumaa tapa 55903622
Has tänanud: 4 korda
Been tänatud: 7 korda

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas MegaHabe »

Pilt
Quaife ATB for use in F20, F23 and F28 application = £523
Quaife ATB for use in M32 application = £611

(For more information about Quaife's ATB click on the pic)
Pilt
Pilt
MInu õigekiri ei kuulu komenteerimisele!!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=kFBVY8oH83A
Vasta