Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtivad)

Kõik mõtted ja arutelud klubi külalistele ja mitte klubilistele
Vasta
Jürts
Omegaclub juhatus
Postitusi: 3206
Liitunud: 02 Okt 2007 19:10
Auto: omega 2,5 DTI 2002 a
Asukoht: Jõhvi
Has tänanud: 64 korda
Been tänatud: 74 korda

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas Jürts »

ultimaco kirjutas:täna siis kui poisil aias käisin ... oleks peaaaegu juhtunud liiklusõnnetus samal kohal kus 3 a tagasi juthus avarii... samas kohas... ja mina polnud syydi... ja seekord poleks ka mina syydi olnud.... kuna mersu vennal põles punane tuli.... see ristmik saab varsti saatuslikuks vist..... hoiame pöialt.... tglt ma kardan juba seda ristmikku... see juba 6 kord kui inimesed ei saa ARU ET NEIL PUNANE PÕLEB!!! JA KRT KUI PUNANE PÕLEB SIIS LIIGELDA EI TOHI... JÄRGMINE KORD KUI YKSI OLEN SIIS SÕIDAN MA SELLELE PUNASE TULEGA YLETAJALE KYLJEPEALT SISSE ET TA OMA NIME KAHH EI MÄLETA ENAM.... JA KUI YKSKORD KEEGI LAMMAS SÕIDAB MULLE SISSE KUI POJA PEAL ON SIIS TULETAN SULLE MEELDE ET MA TAON SU VAESEOMAKS ET KEEGI EI TUNNE ENAM SIND ÄRA!!!!!!!!!!!!!! RÄÄGIN MA SIIS PELGULINNA SYNNITUSMAJA RISTMIKUST... JA ÄRA ARVA ET MA EI LEIA SIND MUJALT YLESSE!!!!! MUL ON SU AUTO NUMBER OLEMAS HÄRRA MERSUJUHT... HÕBEDANE E KLASSI MERSU!!!!!!!!!! KELLELE SITKAS SIGNAALI LASTI!!!!!!!!!!! KUI KEEGI VIITSIB JAGADA... VÕIB KH... TAHAKS SELLE LAMBAGA SILAMST SILMA VÄHE RÄÄKIDA... TOIMUS SEE 01.25.2013.. KELL 17.45 AEG UMBES... SULLE LASTI SITAKS SIGNAALI KHH... NII ET OLE ÕNNELIK ET SULLE KYLJE PEALT SISSE EI SÕUDNUD OLEKS MUL JEEP OLNUD JA YKSI OLNUD SIIS OLEKS MA SUST YLE SÕITNUD!!!!!!!!!!!!!
Saame aru su murest,aga siia kirjutamisest pole tolku ju,mersumees ikkagi :lol:
Viskame laksu rummi ja peame aru :mrgreen:
Kleebiste omandamise,või klubiga liitumise soovi korral pöörduda minu poole läbi priva,või helistades 56643833.
Kasutaja avatar
fckernu
Huviline
Postitusi: 311
Liitunud: 09 Dets 2008 10:22
Asukoht: Tallinn-Muuga

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas fckernu »

ultimaco kirjutas:täna siis kui poisil aias käisin ... oleks peaaaegu juhtunud liiklusõnnetus samal kohal kus 3 a tagasi juthus avarii... samas kohas... ja mina polnud syydi... ja seekord poleks ka mina syydi olnud.... kuna mersu vennal põles punane tuli.... see ristmik saab varsti saatuslikuks vist..... hoiame pöialt.... tglt ma kardan juba seda ristmikku... see juba 6 kord kui inimesed ei saa ARU ET NEIL PUNANE PÕLEB!!! JA KRT KUI PUNANE PÕLEB SIIS LIIGELDA EI TOHI... JÄRGMINE KORD KUI YKSI OLEN SIIS SÕIDAN MA SELLELE PUNASE TULEGA YLETAJALE KYLJEPEALT SISSE ET TA OMA NIME KAHH EI MÄLETA ENAM.... JA KUI YKSKORD KEEGI LAMMAS SÕIDAB MULLE SISSE KUI POJA PEAL ON SIIS TULETAN SULLE MEELDE ET MA TAON SU VAESEOMAKS ET KEEGI EI TUNNE ENAM SIND ÄRA!!!!!!!!!!!!!! RÄÄGIN MA SIIS PELGULINNA SYNNITUSMAJA RISTMIKUST... JA ÄRA ARVA ET MA EI LEIA SIND MUJALT YLESSE!!!!! MUL ON SU AUTO NUMBER OLEMAS HÄRRA MERSUJUHT... HÕBEDANE E KLASSI MERSU!!!!!!!!!! KELLELE SITKAS SIGNAALI LASTI!!!!!!!!!!! KUI KEEGI VIITSIB JAGADA... VÕIB KH... TAHAKS SELLE LAMBAGA SILAMST SILMA VÄHE RÄÄKIDA... TOIMUS SEE 01.25.2013.. KELL 17.45 AEG UMBES... SULLE LASTI SITAKS SIGNAALI KHH... NII ET OLE ÕNNELIK ET SULLE KYLJE PEALT SISSE EI SÕUDNUD OLEKS MUL JEEP OLNUD JA YKSI OLNUD SIIS OLEKS MA SUST YLE SÕITNUD!!!!!!!!!!!!!

Ka minul on olnud korduvalt selliseid teemasid, tuleks vist Venemaa liiklus kultuuri rakendama hakkata, hetkel olen ka ennast suutnud maha rahustada lõpuks...mingiaeg saab siiber ja katus sõidab lihtsalt minema :evil: Eriti lähen närvi, kui pere on peal.
Omega Sport Packet
Huviline
Postitusi: 1093
Liitunud: 07 Apr 2009 20:32

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas Omega Sport Packet »

Milisest ristmikust jutt käib ja kus sa seda punast tuld nägid?
ultimaco

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas ultimaco »

Omega Sport Packet kirjutas:Milisest ristmikust jutt käib ja kus sa seda punast tuld nägid?
pelgu synnitusmaja ristmik... jalakäiatele roheline siis autodele punane sõlel liikujatesle... ja ma ise alati veendun et ikka kõik seisavad... aga see mees tuli veel suurema hooga kuskilt kaugemalt... kus autod seisid
Kasutaja avatar
raudpats0
Huviline
Postitusi: 2462
Liitunud: 19 Sept 2007 18:59
Asukoht: Tartu
Has tänanud: 23 korda
Been tänatud: 16 korda

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas raudpats0 »

kasutaja kait võib mersaklubis asja kella peale panna.kuigi vaevalt. see selle oinani jõuab.
119BDD-110kw automaat caravan 2002
106 kw manuaal sedaan 2003 2*
1998cm³ 96kw manuaal 5 ust luukpära 2003 seljakott
tel: 58162851
meduus
Huviline
Postitusi: 530
Liitunud: 23 Sept 2009 15:59
Asukoht: Tallinn

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas meduus »

Täna männikule minek :twisted:
Sõidukite kliima/ konditsioneeri täitmine ja kontroll Tallinnas.

56997null0seitse
Omega Sport Packet
Huviline
Postitusi: 1093
Liitunud: 07 Apr 2009 20:32

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas Omega Sport Packet »

ultimaco kirjutas:
Omega Sport Packet kirjutas:Milisest ristmikust jutt käib ja kus sa seda punast tuld nägid?
pelgu synnitusmaja ristmik... jalakäiatele roheline siis autodele punane sõlel liikujatesle... ja ma ise alati veendun et ikka kõik seisavad... aga see mees tuli veel suurema hooga kuskilt kaugemalt... kus autod seisid

Oota, kus sina sõitsid , seisid või kuhu keerasid?
meduus
Huviline
Postitusi: 530
Liitunud: 23 Sept 2009 15:59
Asukoht: Tallinn

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas meduus »

meduus kirjutas:Täna männikule minek :twisted:
Läksin ma jeh männikule :lol: .
Hommikul otsutas üks lõdvik üllatada.Aga saabki tosooli vahetada oligi vana juba teine.
Pilt
Aga ehk veel jõuab minna
Sõidukite kliima/ konditsioneeri täitmine ja kontroll Tallinnas.

56997null0seitse
Kasutaja avatar
fckernu
Huviline
Postitusi: 311
Liitunud: 09 Dets 2008 10:22
Asukoht: Tallinn-Muuga

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas fckernu »

Mida otsima ? ( Männikule ) :)
Westcoast
Huviline
Postitusi: 681
Liitunud: 13 Nov 2011 21:22
Asukoht: Pärnu

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas Westcoast »

Karjääri ujuma kindlasti :mrgreen:
Olnud rallikad: Audi 100, Opel Omega b sport, BMW 530d, Audi a6 2,5 tdi,Opel Omega 2,5 dti
Hetkel: Mercedes-Benz s320
ultimaco

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas ultimaco »

Omega Sport Packet kirjutas:
ultimaco kirjutas:
Omega Sport Packet kirjutas:Milisest ristmikust jutt käib ja kus sa seda punast tuld nägid?
pelgu synnitusmaja ristmik... jalakäiatele roheline siis autodele punane sõlel liikujatesle... ja ma ise alati veendun et ikka kõik seisavad... aga see mees tuli veel suurema hooga kuskilt kaugemalt... kus autod seisid

Oota, kus sina sõitsid , seisid või kuhu keerasid?
mina keerasin pelgu synnitusmaja ristmikult välja vasakule kopli poole aga see mees tuli paremalt poisi poolt... mullle otseslt valgusvoori ei ole aga sõlel sõitjatele on... ja neile oli punane tuli ja jalakäijatele roheline.... ja see mees lendas mõnusa hooga...
Omega Sport Packet
Huviline
Postitusi: 1093
Liitunud: 07 Apr 2009 20:32

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas Omega Sport Packet »

See piirkond on selles suhtes keeruline, et seal liikleb igasuguseid ja sünnitusmaja ümber värskeid isasid, magamata emasid ja hormoone täis tegelasi.

Samas keeras mulle üks hõbedane universaal omega b ette ja tüüp oli nii ülbe ka veel.....
ultimaco

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas ultimaco »

no ma tean et ma 100 prossa oleks õige olnud kui pauk olek sära käinud aga lihtsalt kuna pisipoja peal siis vältisin nii kuidas sain
Omega Sport Packet
Huviline
Postitusi: 1093
Liitunud: 07 Apr 2009 20:32

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas Omega Sport Packet »

Paremal on tõesti jalakäijate foor ja seda ära vaata, vaata ikka põhisuunas liiklejaid.

Oleks laks käinud oleks sina süüdi kuna sõidad peateele ja liikluseskirjas on ka kirjas, et ristmikule tuleks nagu manöövri sooritamiseks välja sõita ja sellise vilkuva rohelisega lipsamisi on palju ja punane on kohe järel, see käib kähku.

Ma oma neiule selgitasin pidevalt, et vahetult ennem foori ära rida vaheta kuna tagant hullud tulevad ruumi oleva rea pealt kiiresti ja nõeluvad seda viimast rohelist.

ilmselt ühe sellisega sa siis pidid ka kokku sõitma.

Pärast vaidle siis.Tema väidab, et mul oli roheline ja tuleb aga kes ütleb palju kiirust ja reeglina rohkem kui lubatud.

Ohutut liiklemist.


ultimaco

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas ultimaco »

:D jalakäiad ei b´vilkunud... punane tuli põles sest seda on ka näha sealt välja keerates... ma veendusin et autod seisavad... ja seisidki.... aga kuksilt ilmus äkki välja suurel kiirusel see mersu... pelgu synnitusmaja poolt näed kas tuli vilgub või mitte... ja ma tean et ma ei oleks syydi olnu... kuna ma tean seda ristmikku läbi ja lõhki :D

kui ei usu siis saan teinekord näidata
Vasta