96a 2,0 100kw ecotec ei tööta soojana hästi

Kaasa arvatud kütusekulu ja muu tehniline jutt
Vasta
melkaleht

96a 2,0 100kw ecotec ei tööta soojana hästi

Postitus Postitas melkaleht »

Mure siis selline,et külma mootoriga töötab normaalselt,aga peale mõningast sõitu hakkab jubedalt pudistama (kui kiirendada),aga kui vaikselt sujuvalt kiirust lisada siis on ok!
Bensu kulu on kah enamvähem topelt :(
Kas viga võib olla küünaldes,et ei tööta hästi või teab keegi midagi omast kogemusest?

Tänud
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu

Re: 96a 2,0 100kw ecotec ei tööta soojana hästi

Postitus Postitas Tim »

Kõigepealt jahh süüteküünlad ja küünalde juhtmed uued,muidugi kui ei tea kui vanad asjad on.Omal kogemused olemas,bensiinikulu kohta niipalju,et mingi 0,1-0,2l/100 km võttis kahh vähemaks.
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
Taies

Re: 96a 2,0 100kw ecotec ei tööta soojana hästi

Postitus Postitas Taies »

Tim kirjutas:Kõigepealt jahh süüteküünlad ja küünalde juhtmed uued,muidugi kui ei tea kui vanad asjad on.Omal kogemused olemas,bensiinikulu kohta niipalju,et mingi 0,1-0,2l/100 km võttis kahh vähemaks.
Endal kerkis esile just sama probleem, ja küstusekulu tõusis umbes 1-2l/100km vahel isegi rohkem. Mootoriks siis 2.5 V6, olen üsna kindel, et küünlad ja/või küünlajuhtmed tahavad vahetust.
MegaHabe
Klubiliige
Postitusi: 1976
Liitunud: 02 Mai 2006 13:08
Asukoht: lääne-virumaa tapa 55903622
Has tänanud: 4 korda
Been tänatud: 7 korda

Re: 96a 2,0 100kw ecotec ei tööta soojana hästi

Postitus Postitas MegaHabe »

Minul oli küünaltega probleem ainult teatud pööretel.
MInu õigekiri ei kuulu komenteerimisele!!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=kFBVY8oH83A
arska
Huviline
Postitusi: 1640
Liitunud: 23 Sept 2009 18:02
Asukoht: seal kus jope ripub +358400617139

Re: 96a 2,0 100kw ecotec ei tööta soojana hästi

Postitus Postitas arska »

vaata kindlasti kyynlad ja juhtmed yle,mu töö kaaslase 100kw mootoril oli kah iga sugu anomaalia ja se l6ppes sellega et vahetasin juhtmed ja kyynlad ära ja mure lahenes,aga muidugi keegi ei karanteeri et midagi muud ei v6i olla!
Image
melkaleht

Re: 96a 2,0 100kw ecotec ei tööta soojana hästi

Postitus Postitas melkaleht »

Täna ostsin uued küünlad ja juhtmed (küünlad olid päris korralikult läbi peksnud) ning ikka sama jama :(
Aga mul jäi enne mainimatta,et mul summi keskmineosa alt ära ja ehk on selles viga,küttekulu annab kinlasti veits juurde,aga see pudistamine?
kermo

Re: 96a 2,0 100kw ecotec ei tööta soojana hästi

Postitus Postitas kermo »

Kui viga oleks küünaldes-juhetes siis ei töötaks kulmast peast ka,ise arvan et lõhnab lamda vea järgi,see et summutit kah ei ole aitab kindlast kaasa.
Võta lamdaanduri pistik lahti ja vaata kas miskit muutub.
kelme

Re: 96a 2,0 100kw ecotec ei tööta soojana hästi

Postitus Postitas kelme »

liitun ka teemaga kuna enam vähem taoline viga.täpsemalt siis.kõik toimib kuni mootor soojaks läheb tühikäigul tahab mootor välja surra ja vahest surebgi.pöörded ei kõigu.vahetatud tühikäigu mootor,pritsungi temp andur,proovitud uue õhulugejaga küünlad juhtmed pool aastat tagasi vahetatud.väike kahtlus juhtmetes forsist ostetud ja olid odavad vist 200eeku.diagnost viga ei leia.äkki leian siit abi.auto muidugi sama mis algsel postitajal
Kasutaja avatar
raudpats0
Huviline
Postitusi: 2462
Liitunud: 19 Sept 2007 18:59
Asukoht: Tartu
Has tänanud: 23 korda
Been tänatud: 16 korda

Re: 96a 2,0 100kw ecotec ei tööta soojana hästi

Postitus Postitas raudpats0 »

kelme kirjutas:liitun ka teemaga kuna enam vähem taoline viga.täpsemalt siis.kõik toimib kuni mootor soojaks läheb tühikäigul tahab mootor välja surra ja vahest surebgi.pöörded ei kõigu.vahetatud tühikäigu mootor,pritsungi temp andur,proovitud uue õhulugejaga küünlad juhtmed pool aastat tagasi vahetatud.väike kahtlus juhtmetes forsist ostetud ja olid odavad vist 200eeku.diagnost viga ei leia.äkki leian siit abi.auto muidugi sama mis algsel postitajal
ma kah veel otsin.aga sunniviisilisel pihustite puhastamisel(puhastusvahend plus stati 95ultimate) plus koledalt piitsa tundub olema parem effekt kui andurite ja küünalde-juhtmete vahetusel kokku. ja kolmekortsel diagnostis käigul effekt null. muidugi mul oli ka süütemoodul õhtul.
119BDD-110kw automaat caravan 2002
106 kw manuaal sedaan 2003 2*
1998cm³ 96kw manuaal 5 ust luukpära 2003 seljakott
tel: 58162851
melkaleht

Re: 96a 2,0 100kw ecotec ei tööta soojana hästi

Postitus Postitas melkaleht »

Nüüdseks vahetatud ka bensufilter (ei mõjunud) proovisin ka nii,et võtsin lambda lahti ja sõitsin (muutusteta) asi siis ju selge,et lambdaandur läbi :twisted:
Seoses sellega sooviks soodsalt lambdaanduri osta ehk kellelgi on pakkuda?
melkaleht

Re: 96a 2,0 100kw ecotec ei tööta soojana hästi

Postitus Postitas melkaleht »

Võib teema lukku panna kuna auto läks uuele omanikule!
Vasta