Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtivad)

Kõik mõtted ja arutelud klubi külalistele ja mitte klubilistele
Vasta
riskikuller
Huviline
Postitusi: 168
Liitunud: 15 Dets 2007 09:28
Auto: volvo xc90 - 2004
Asukoht: kohila vald - Aespa

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas riskikuller »

aix kirjutas:ma ka omega ridades tagasi :mrgreen:

ma kah üritan aga pole veel ametlikult ridatese jõudnud aga tulen kindlasti see aja küsimus. igasugused mõtted ja plaanid käivad selle nimel. :idea:

kopp ees neist pisikestest ja ebamugavatest massinatest. omega vastu ei saa miskid, kui oled nendega jutti pea 10a soitnud (ainult universaal kerega) siis tead mida hing ihkab tagasi. 8)
Elu on karm ja sellega tuled siinses elus hakkama saada
Paadunud Kaitseväelane alates 1998a-st
55980492


www.veteran.ee
dworkin

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas dworkin »

Küsiksin 95. a Omega esitulede kohta. Pole foorumist veel ühest vastust leidnud.
Originaal esituled poleeritud ja tavaliste Osram pirnidega. Valgustavad ikka ilgelt halvasti. Kas luuptuled parandavad oluliselt valgustust? Kas mingite teiste pirnide kasutamine (va xenon) parandab oluliselt valgustust?
Ootaks just inimeste komentaare kellel kogemust on.
Õige aeg asjaga tegeleda kui pimedad ajad läbi on :D.
Virulane

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas Virulane »

dworkin kirjutas:Küsiksin 95. a Omega esitulede kohta. Pole foorumist veel ühest vastust leidnud.
Originaal esituled poleeritud ja tavaliste Osram pirnidega. Valgustavad ikka ilgelt halvasti. Kas luuptuled parandavad oluliselt valgustust? Kas mingite teiste pirnide kasutamine (va xenon) parandab oluliselt valgustust?
Ootaks just inimeste komentaare kellel kogemust on.
Õige aeg asjaga tegeleda kui pimedad ajad läbi on :D.

Hella originaalid valgustavad kõige paremini, ülejäänud on rohkem eputamise värk!
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas Tim »

Tulede kohta niipalju:tuleklaasi poleerimisest pole ainult kasu midagi,aastatega(originaal tehasest pandud tuled)matistuvad tuledel reflektorid ära(ka läätsedega tulel!) ja valgustusvõime kaob+veel matt tuleklaas.

Ise selle asja läbi teinud.
Lõpuks ostsin uued läätsedega tuled,odav kraam küll aga kasu oli märgatav,eriti kaugtulede osas.Lähituledega on see värk,et odaval tulel ei koonda see lääts õieti valgusvihku ja ei ole just kõige paremad lähituled.Siiski vanadele tuledele teeb ikka kõvasti silmad ette,valgusvihk on siiski valge(sees 2 komplekti nightbreaker plus´e) ja pimedas sõites näeb ka midagi.
Korralikud hella tuled oleks siiski üle prahi aga maksavad ka omajagu.

Pilt ka matistunud/kobrutavast lähitule reflektorist.
Pilt
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
Virulane

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas Virulane »

Mulle see ei meeldigi, et lähituled nii lahjalt näitavad. Mul endal veel originaalid ees, mis tahavad juba poleerimist aga tunduvad tiba paremad kui odavad luubid.
Kasutaja avatar
mugavus
Huviline
Postitusi: 58
Liitunud: 29 Dets 2009 13:36
Asukoht: rakvere

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas mugavus »

ega se poleerimine aitagi wägapikaks ajaks, mina poleerisin kaks aastat tagasi, auto pole isegi sõitnud suurt midagi selle kaheaasta jooksul ja tuled tagasi tuhmistunud.. plaanin enda omegale ka Hella tulesi, pole aga wel otsustanud kas klaasid wõi sis odawam plastik.. ootan klaaside plastiku kohta plusse miinuseid..
Ära osta omale autot,mida sa lükata ei jaksa! -Al Bundy - Ameerika perepea.
Kasutaja avatar
raudpats0
Huviline
Postitusi: 2462
Liitunud: 19 Sept 2007 18:59
Asukoht: Tartu
Has tänanud: 23 korda
Been tänatud: 16 korda

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas raudpats0 »

mugavus kirjutas:ega se poleerimine aitagi wägapikaks ajaks, mina poleerisin kaks aastat tagasi, auto pole isegi sõitnud suurt midagi selle kaheaasta jooksul ja tuled tagasi tuhmistunud.. plaanin enda omegale ka Hella tulesi, pole aga wel otsustanud kas klaasid wõi sis odawam plastik.. ootan klaaside plastiku kohta plusse miinuseid..
omega b minu teada klaasist põhituleklaase ei kasuta.aga kui sa need leiad siis on need iga ilmaga paremad kui plastikud. ja mina pole mitte ainus siis kes neid oma näpuga katsuda tahab!
119BDD-110kw automaat caravan 2002
106 kw manuaal sedaan 2003 2*
1998cm³ 96kw manuaal 5 ust luukpära 2003 seljakott
tel: 58162851
Kasutaja avatar
Irmscher4000
Huviline
Postitusi: 210
Liitunud: 18 Juul 2010 20:46

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas Irmscher4000 »

kyllä työnteko on sitten ihanaa.tullu tässä tehtyä pelkkää yövuoroa joulukuun alusta asti.
Omega A 4000 Irmscher
Ascona B 3.0
Ascona C 2.0 16V
Kadett D GT/E
Vectra B (ekotykki)
Kasutaja avatar
mugavus
Huviline
Postitusi: 58
Liitunud: 29 Dets 2009 13:36
Asukoht: rakvere

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas mugavus »

eem.. wõibolla olen ma asjast sis walesti arusaand aga.. http://alvadi.ee/kataloog/varuosa/80689/15328" onclick="window.open(this.href);return false;, http://alvadi.ee/kataloog/varuosa/80681/15328" onclick="window.open(this.href);return false;, neil lisadena klaas märgitud..? wõi on sis mõeldud lisana luupisid ainult..?
Ära osta omale autot,mida sa lükata ei jaksa! -Al Bundy - Ameerika perepea.
Kasutaja avatar
mugavus
Huviline
Postitusi: 58
Liitunud: 29 Dets 2009 13:36
Asukoht: rakvere

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas mugavus »

raudpats0 kirjutas:
mugavus kirjutas:ega se poleerimine aitagi wägapikaks ajaks, mina poleerisin kaks aastat tagasi, auto pole isegi sõitnud suurt midagi selle kaheaasta jooksul ja tuled tagasi tuhmistunud.. plaanin enda omegale ka Hella tulesi, pole aga wel otsustanud kas klaasid wõi sis odawam plastik.. ootan klaaside plastiku kohta plusse miinuseid..
omega b minu teada klaasist põhituleklaase ei kasuta.aga kui sa need leiad siis on need iga ilmaga paremad kui plastikud. ja mina pole mitte ainus siis kes neid oma näpuga katsuda tahab!
eem.. wõibolla olen ma asjast sis walesti arusaand aga.. http://alvadi.ee/kataloog/varuosa/80689/15328" onclick="window.open(this.href);return false;, http://alvadi.ee/kataloog/varuosa/80681/15328" onclick="window.open(this.href);return false;, neil lisadena klaas märgitud..? wõi on sis mõeldud lisana luupisid ainult..?
Ära osta omale autot,mida sa lükata ei jaksa! -Al Bundy - Ameerika perepea.
Kasutaja avatar
raudpats0
Huviline
Postitusi: 2462
Liitunud: 19 Sept 2007 18:59
Asukoht: Tartu
Has tänanud: 23 korda
Been tänatud: 16 korda

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas raudpats0 »

mugavus kirjutas:
raudpats0 kirjutas:
mugavus kirjutas:ega se poleerimine aitagi wägapikaks ajaks, mina poleerisin kaks aastat tagasi, auto pole isegi sõitnud suurt midagi selle kaheaasta jooksul ja tuled tagasi tuhmistunud.. plaanin enda omegale ka Hella tulesi, pole aga wel otsustanud kas klaasid wõi sis odawam plastik.. ootan klaaside plastiku kohta plusse miinuseid..
omega b minu teada klaasist põhituleklaase ei kasuta.aga kui sa need leiad siis on need iga ilmaga paremad kui plastikud. ja mina pole mitte ainus siis kes neid oma näpuga katsuda tahab!
eem.. wõibolla olen ma asjast sis walesti arusaand aga.. http://alvadi.ee/kataloog/varuosa/80689/15328" onclick="window.open(this.href);return false;, http://alvadi.ee/kataloog/varuosa/80681/15328" onclick="window.open(this.href);return false;, neil lisadena klaas märgitud..? wõi on sis mõeldud lisana luupisid ainult..?
ega enne teada ei saa kui on keegi näpuga ära katsunud.aga üldjuhul on klaasist ainult luup seal sees.hinna järgi on tegu depo toodanguga ja siis on tegu kindla plastikuga.
119BDD-110kw automaat caravan 2002
106 kw manuaal sedaan 2003 2*
1998cm³ 96kw manuaal 5 ust luukpära 2003 seljakott
tel: 58162851
dworkin

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas dworkin »

Aga kas mingid H1 pirind on tuntavalt paremad ka kui tavalised Osramid?
Sull

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas Sull »

Nyyd Siis Passat Myydud !!! ;)
Ilmselt järgmisest nädalavahetusest jälle Omega omanik ;)
chandler

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas chandler »

Sull kirjutas:Nyyd Siis Passat Myydud !!! ;)
Ilmselt järgmisest nädalavahetusest jälle Omega omanik ;)
milline siis seekord silmapiiril?
Sull

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas Sull »

Yhe siinse klubilise auto.. Siis näed xD
Vasta