Kes keda, kus nägi?

Kõik mõtted ja arutelud klubi külalistele ja mitte klubilistele
Vasta
Jürts
Omegaclub juhatus
Postitusi: 3204
Liitunud: 02 Okt 2007 19:10
Auto: omega 2,5 DTI 2002 a
Asukoht: Jõhvi
Has tänanud: 63 korda
Been tänatud: 74 korda

Re: Kes keda, kus nägi?

Postitus Postitas Jürts »

Eelmine aasta,kolmapäeval nägin Oskajaid Sillamäel ja täna käisid lausa külas :)
Kleebiste omandamise,või klubiga liitumise soovi korral pöörduda minu poole läbi priva,või helistades 56643833.
Kasutaja avatar
Taavi00
Huviline
Postitusi: 160
Liitunud: 25 Mär 2015 20:18
Asukoht: Pärnu
Has tänanud: 1 kord

Re: Kes keda, kus nägi?

Postitus Postitas Taavi00 »

Westcoast jääb pidevalt linnas silma ja eile tegi surfika parklas ketsi ka :D
Armis
Klubiliige
Postitusi: 420
Liitunud: 05 Apr 2009 19:26
Asukoht: Koht päikese all
Has tänanud: 9 korda
Been tänatud: 4 korda

Re: Kes keda, kus nägi?

Postitus Postitas Armis »

Taavi00 kirjutas:Westcoast jääb pidevalt linnas silma ja eile tegi surfika parklas ketsi ka :D
Ma nägin teid mõlemaid seal libisemas, Westcoastiga sai ka juttu aetud :D
Kasutaja avatar
Taavi00
Huviline
Postitusi: 160
Liitunud: 25 Mär 2015 20:18
Asukoht: Pärnu
Has tänanud: 1 kord

Re: Kes keda, kus nägi?

Postitus Postitas Taavi00 »

Armis kirjutas:
Taavi00 kirjutas:Westcoast jääb pidevalt linnas silma ja eile tegi surfika parklas ketsi ka :D
Ma nägin teid mõlemaid seal libisemas, Westcoastiga sai ka juttu aetud :D
Aa siis ma nägin sind ka valge insigniaga? Rajal insigniat ei näinud jätsid neliveo tellimata? :D
Kasutaja avatar
Tomzz
Administraator
Postitusi: 2271
Liitunud: 24 Jaan 2010 12:13
Auto: Ainult head autod😎
Asukoht: P.ä.r.n.U
Has tänanud: 70 korda
Been tänatud: 71 korda

Re: Kes keda, kus nägi?

Postitus Postitas Tomzz »

Millega sind kohata võib? Audi v Omega?
Old Opels Never Die,They Just Go FASTER!
Y32SE + LSD manu/3,2 ATM /3.0 manu
Kasutaja avatar
Taavi00
Huviline
Postitusi: 160
Liitunud: 25 Mär 2015 20:18
Asukoht: Pärnu
Has tänanud: 1 kord

Re: Kes keda, kus nägi?

Postitus Postitas Taavi00 »

Tomzz kirjutas:Millega sind kohata võib? Audi v Omega?
Opeliga ikka :D Audi ootab, et 19 bbsid müüdud saaksin siis teen igaksjuhuks moto remondi ära ja siis toob tänavale tagasi :D praegu hooaeg läbi siis ei liigu raha niipalju ja täna sai tunda tagaveo rõõme. Kaks päeva on saadud korralikult pähe anda aga tee mis tahad quattroga asi kuidagi lõbusam eriti valgerannas kus suur lai põld ja hea oleks hoopealt tiirutama panna :D
Armis
Klubiliige
Postitusi: 420
Liitunud: 05 Apr 2009 19:26
Asukoht: Koht päikese all
Has tänanud: 9 korda
Been tänatud: 4 korda

Re: Kes keda, kus nägi?

Postitus Postitas Armis »

Nelikvedu on Opc-l olemas, aga sinna kuumaastikule küll autot lõhkuma ei tule. Ja kuna ma ei poolda naastrehve, siis lamelliga ei ole kiilasjääle asja. 8)
Kasutaja avatar
Taavi00
Huviline
Postitusi: 160
Liitunud: 25 Mär 2015 20:18
Asukoht: Pärnu
Has tänanud: 1 kord

Re: Kes keda, kus nägi?

Postitus Postitas Taavi00 »

Armis kirjutas:Nelikvedu on Opc-l olemas, aga sinna kuumaastikule küll autot lõhkuma ei tule. Ja kuna ma ei poolda naastrehve, siis lamelliga ei ole kiilasjääle asja. 8)
Kusjuures polnud hullu seal sai proovitud phaetoniga ka millel lamell all ja kannatas täitsa lasta :D Need lohud nii lauged seal, et sai ilma midagi lõhkumatta ilusti lastud :D
Jürts
Omegaclub juhatus
Postitusi: 3204
Liitunud: 02 Okt 2007 19:10
Auto: omega 2,5 DTI 2002 a
Asukoht: Jõhvi
Has tänanud: 63 korda
Been tänatud: 74 korda

Re: Kes keda, kus nägi?

Postitus Postitas Jürts »

Armis kirjutas:Nelikvedu on Opc-l olemas, aga sinna kuumaastikule küll autot lõhkuma ei tule. Ja kuna ma ei poolda naastrehve, siis lamelliga ei ole kiilasjääle asja. 8)
Tahad öelda,et sul tulevad kõik kontrollid lõplikult maha?Ma sain küll vända.Kuigi kirjad ees,et kõik maas,rakendub veojõu kontroll ikkagi,nigu rooli keerad :( Ma mõtlesin enda oma türisalu pangast alla lükata,kui teada sain rsk! Üldse ei tahaks,aga peab vist kaitsme kallale minema. Ja see lamelli jutt on küll ikka hale vabandus :P
Kleebiste omandamise,või klubiga liitumise soovi korral pöörduda minu poole läbi priva,või helistades 56643833.
Armis
Klubiliige
Postitusi: 420
Liitunud: 05 Apr 2009 19:26
Asukoht: Koht päikese all
Has tänanud: 9 korda
Been tänatud: 4 korda

Re: Kes keda, kus nägi?

Postitus Postitas Armis »

Jürts kirjutas:
Armis kirjutas:Nelikvedu on Opc-l olemas, aga sinna kuumaastikule küll autot lõhkuma ei tule. Ja kuna ma ei poolda naastrehve, siis lamelliga ei ole kiilasjääle asja. 8)
Tahad öelda,et sul tulevad kõik kontrollid lõplikult maha?Ma sain küll vända.Kuigi kirjad ees,et kõik maas,rakendub veojõu kontroll ikkagi,nigu rooli keerad :( Üldse ei tahaks,aga peab vist kaitsme kallale minema. Ja see lamelli jutt on küll ikka hale vabandus :P
Lamell ei ole vabandus Jürts, aga sellisele rajale sa oomega ka ei läheks. Ja ei saa jah kõiki asju maha nupust. Samas kui hoida all seda veojõu kontrolli nuppu siis lülitab veojõu ja ESP vms. ka välja ja siis saab hullata küll! :D
Viimati muutis Armis, 03 Jaan 2016 22:52, muudetud 1 kord kokku.
zapik
Huviline
Postitusi: 221
Liitunud: 16 Dets 2007 18:33

Re: Kes keda, kus nägi?

Postitus Postitas zapik »

Täna mingi roheline kuudiga omega andis seal ka hooga minna.
Ja reaalselt on seal see rada suht sile. Kannatas kangutada ka madalama autoga.
Westcoast
Huviline
Postitusi: 681
Liitunud: 13 Nov 2011 21:22
Asukoht: Pärnu

Re: Kes keda, kus nägi?

Postitus Postitas Westcoast »

Täpselt nii, lumi ja libedam tee see mulle meeldib lased igalpool sujuvalt, seal nii libe et ei pea peale väga tallamagi läheb ise, enne vähe lappama läks ja keset lohku seisma jäin ei saanud naastudegagi sealt õieti liikuma irw, suss ringi ja tutkit prat ei liigu edasi :lol: vähemalt sinimundri vennad ei jaura lasevad rahval lammutada isegi imekombel, eila bussiga vahtisid päris pikalt pealt teinud midagi, mitsu jeebiga mitu korda ei tehtud välja, öösel korra poole 2 aeg tuli univ shkoda värvides, plokkis 2-l tee ära aga siis läks parkis end ka kõrvale ja lasti ikka edasi :mrgreen:
Olnud rallikad: Audi 100, Opel Omega b sport, BMW 530d, Audi a6 2,5 tdi,Opel Omega 2,5 dti
Hetkel: Mercedes-Benz s320
Kasutaja avatar
Taavi00
Huviline
Postitusi: 160
Liitunud: 25 Mär 2015 20:18
Asukoht: Pärnu
Has tänanud: 1 kord

Re: Kes keda, kus nägi?

Postitus Postitas Taavi00 »

Mundrimehed ütlesid, et oleks neil tagavedu siis nad laseks ka :D Minuarust sai seal lebolt lasta suht head rada mul taga tuda master ja jumala okei sõita :D Hea madala pöördega risti hoida mingi e39 jäi koguaeg jalgu :D
Kasutaja avatar
Jospa
Klubiliige
Postitusi: 3806
Liitunud: 31 Mai 2007 22:42
Asukoht: Tartu linn
Has tänanud: 98 korda
Been tänatud: 79 korda

Re: Kes keda, kus nägi?

Postitus Postitas Jospa »

Lamell ikka ülekõige. Sõita peab oskama ja valima tingimus, kui tahad jääl väga head pidamist siis piigid alla. :D
2.0 100kw Omega pre
3.0 155kw MV6 Omega pre
3.0 155kw V6 Omega pre
3.0 160kw CRD Jeep GC
2.5DTI 110kw fl
2.5 131kw/48kw Hybrid RAV4
Westcoast
Huviline
Postitusi: 681
Liitunud: 13 Nov 2011 21:22
Asukoht: Pärnu

Re: Kes keda, kus nägi?

Postitus Postitas Westcoast »

GertK rallis külg ees ringi, sai ka paar tiiru tehtud ja läksin vaatama ligemalt, et kas on mingi klubiline ja näe oligi :mrgreen:
Olnud rallikad: Audi 100, Opel Omega b sport, BMW 530d, Audi a6 2,5 tdi,Opel Omega 2,5 dti
Hetkel: Mercedes-Benz s320
Vasta