K:ei puhu salongi õhku

Elektroonika jamab - anna teada
Vasta
Ronja

K:ei puhu salongi õhku

Postitus Postitas Ronja »

et siis jälle oma murega siia, auto vähe aega alles minu valduses olnud ja kuna sõber kes autot vajadusel putitaks eisaanud toimima.
Ja vabandan ette ära naiselikult rumalaid väljendeid :oops:
Et siis omega 96, 2.0. Vahet eiole mis astmele ventilaatori vajutan ( 1-9 ) õhku peaaegu et ei tule. Ei külma ega sooja, kraadide muutmine ka ei aita. Peal on kliima aga see hetkel tühi. Kuskilt aga lugesin, et sellest eiolene.
Täpsemalt rohkem eioska nagu miskit kirjeldada hetkel.
sipelga14
Huviline
Postitusi: 81
Liitunud: 21 Jaan 2010 09:54
Asukoht: Viljandi linn

Re: ei puhu õhku...

Postitus Postitas sipelga14 »

sul on arvatavasti reostaat läbi läinud,asub kindalaeka all selline hall karp on kinnitatud selle toru külge mille kaudu ventilaator õhku sisse imeb.remontida seda kahjuks ise kodus ei saa,kui sa just mingi kõvem elektrik ei ole.hind peaks ka tal mingi 800-1000 vahele jääma.(kasutatud )oli endal kunagi sama jama.ja kui uut lähed ostma siis pead kindlasti sellise ostma mis on kliimasedmega masina pealt,kuna need millel on keeratavad nupud,neil on ka reaostaat teine.
Sülearvutite remont ja hooldus.
Sõiduautode diagnostika.
NB.Mind saab kätte ainult helistades.56975144
Ronja

Re: ei puhu õhku...

Postitus Postitas Ronja »

Mina ise kindlasti jh miski tegija remontimises pole :D mulle jääb sõidurõõm :)
eks ma korjan need mõtted/soovitused siin kokku ja annan edasi...
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu

Re: ei puhu õhku...

Postitus Postitas Tim »

Venti paned rohkem puhuma aga õhku ei tule...kas on ka kuulda et ventika mootor pöördesse rohkem läheb?Äkki salongiõhu filter umbes...või kudas probleem algas,päevapealt või pikkamööda?
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
Ronja

Re: ei puhu õhku...

Postitus Postitas Ronja »

Ventilaatori häält on kuulda küll jh ja läheb nagu kõvemaks ka häälelt kui suuremale numbrile panna. Minu käes on auto olnud umbes paar kuud ja kui sain siis öeldi, et sooja eitule, et kliima tühi, et vist sellest. Siis eitaibanud küsida, et millal ja mismoodi hakkas. Tglt eitule peaaegu üldse õhku.
Kasutaja avatar
mardus72
Klubiliige
Postitusi: 1184
Liitunud: 16 Apr 2007 12:57
Auto: volvo v60cc
Asukoht: Tartu
Has tänanud: 13 korda
Been tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: ei puhu õhku...

Postitus Postitas mardus72 »

Ronja kirjutas:Ventilaatori häält on kuulda küll jh ja läheb nagu kõvemaks ka häälelt kui suuremale numbrile panna. Minu käes on auto olnud umbes paar kuud ja kui sain siis öeldi, et sooja eitule, et kliima tühi, et vist sellest. Siis eitaibanud küsida, et millal ja mismoodi hakkas. Tglt eitule peaaegu üldse õhku.
Alusta salongifiltri vahetusest,see sul pigimust niikuinii ja ei lase õhku läbi.
Kui probleemi saab lahendada,siis pole mõtet muretseda.Kui mitte,siis mis seal enam muretseda;)
Image
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu

Re: ei puhu õhku...

Postitus Postitas Tim »

See et sooja ei tule ei sõltu kuidagi sellest et kiilma süsteem on tühjaks jooksnud,pigem ei puhu sul suvel jahedat õhku sellepärast.Filter ise maksab ~200 eeku,soovitatav osta kohe söe filter(kui muidugi on ilma söeta filtreid müüa)
Igaksjuhuks pilt kah kus asub salongiõhufilter...
Pilt
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
taifunk

Re: ei puhu õhku...

Postitus Postitas taifunk »

Automaailmast öeldi mulle, et söega variant otsas ja väga ei pidavat liikuma ka. Sain siis tavalise ca 130.- eest.
Kui palju eeliseid aktiivsöega filtril on?
Ronja

Re: K:ei puhu sooja õhku

Postitus Postitas Ronja »

Noniih, üks mure murtud õhk salongis olema :) Oligi viga filtris.
Saaks selle õhu soojaks ka oleks veel parem ?
Auto omega 1996, 2.0, 100 kw ( kliima sees aga tühi, kas mõjub?)
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu

Re: K:ei puhu salongi õhku

Postitus Postitas Tim »

Uust termostaat või korras/puhas salongisoojendusradikas(need enamlevinud vead sooja mittepuhumise korral)ja ongi asi korras.
Varsti suvi käes,lase parem konditsoneer ära täita,saad jahedat õhku puhuma panna :lol:
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
Ronja

Re: K:ei puhu salongi õhku

Postitus Postitas Ronja »

Lasen üle vaadata siis need kaks asja.
Konditsioneeriga aga selline asi, et pidavat tõenäoliselt kuskilt lekkima. Aga see kõik kokku suht kulukas lõbu nagu olen aru saanud ja hetkel kahjuks muusse kohta raha paigutada. Kui just keegi eitaha eriti odavalt uurida, et kas ja kuskohast lekib :P
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu

Re: K:ei puhu salongi õhku

Postitus Postitas Tim »

Foorumis ju kasutaja Roma tegeleb sellise asjaga,oled uurinud?
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
Vasta