Omega immo probleem

Elektroonika jamab - anna teada
Egon

Omega immo probleem

Postitus Postitas Egon »

Tere!
Selline probleem siis et opel omega 2.5 tdi jubib
1.puldist ei saa immot maha ja kesklukk ei tööta!
Kesklukk ei funka sellepärast hetkel et kaitset pole sees aga kui kaitsme sisse panen siis immo peal ja maha enam puldist ei saa.(tuttava käest sain teada et kui pardazjoki eest ära võtan ja sealt ühe pistiku lahti ühendan ja kokku panen siis saab immo maha)(mis kopsik see üldse olla võib,äkki keegi teab) Vahepeal sõites viskab ka immo peale aga auto välja ei sure! Mida peaksin tegema et see asi tööle saada?
äkki oskab keegi targem aidata! Kuna selline asi juba väga üle viskand:D
riskikuller
Huviline
Postitusi: 168
Liitunud: 15 Dets 2007 09:28
Auto: volvo xc90 - 2004
Asukoht: kohila vald - Aespa

Re: Omega immo probleem

Postitus Postitas riskikuller »

väga keeruline jama sul masinad painamas aga ütle kas on sul see tehase imo voi signaga peale pandud imo jama ja kas kasutad lisa pulte voi võtmel olevaid nuppe signa-keskluku juhtimiseks

tehase imo peaks minu teada olema ainult süüteluku ümber aga paigaltatud imo võib olla igal pool armaturi all
aga et pardatzoki taga mingi asjandus kus mingi systeem pole mina veel kohanud. vast mõeldi kõrval istuja jalgade-ukse juures olevad külgmist plastik kated seal olen küll nainud mingid karbikest see võib isegi olla vast.

paigaltatud imoga lahed signa margiga tegelevattese firmasse ja lased sekata seda.

lihtsam oleks mine opeli teenindusse ja lase imot timmida kuidagi, maksad küll väheke aga peaksid probleemist lahti saama.

eks uurin kah seda asja aga esi algu ei oska eriti aitata rohkem.
Elu on karm ja sellega tuled siinses elus hakkama saada
Paadunud Kaitseväelane alates 1998a-st
55980492


www.veteran.ee
riskikuller
Huviline
Postitusi: 168
Liitunud: 15 Dets 2007 09:28
Auto: volvo xc90 - 2004
Asukoht: kohila vald - Aespa

Re: Omega immo probleem

Postitus Postitas riskikuller »

kuna sa muidu puldil voi mis iganes asjandusel patareisi vahetasid kui muidugi on see voimalus
Elu on karm ja sellega tuled siinses elus hakkama saada
Paadunud Kaitseväelane alates 1998a-st
55980492


www.veteran.ee
Egon

Re: Omega immo probleem

Postitus Postitas Egon »

Seda ma nüüd küll öelda ei oska kas ta on tehase immo või midagi muud!
Tal on laes katuseluugi kõrval immo vastuvõtja, sellejaoks on mul pult millega tegelt ette nähtud et immo maha saada ja uksed lukust lahti saada!
puldil patareid tühjad ei ole kuna just vahetasin ära aga mitte midagi ei muutund!'
seal pardatzoki taga on mul mingi asi, ta on enam vähem nii suur kopsik nagu mõnel autol on aju,
Aga mis kopsikud seal kõrvalistuja jalgade juures siis on??pole ise sinna vaatand.
Oleksin väga tänulik kui uuriksid ja midagi teada saaksid ja mulle ka teada annaks:D:D
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu

Re: Omega immo probleem

Postitus Postitas Tim »

Kindalaeka taga/kohal on ka airbag ja kui hästi mäletan siis võis seal olla ka automaatkäigukasti aju.Kunde jalgade kõrval on muidu keskluku plokk küll,kas sellel ka mingi seos immobilaiseriga on seda ei oska öelda.
Ligi saab sinna muidu kergelt,paar kruvi ära keerata ja plastikust kate tulebki ära.
Uuriks siis seda kas oled proovinud pulti autole meelde tuletada,teinekord on sellest abi olnud kui nt.kesklukk ei toimi.
riskikuller
Huviline
Postitusi: 168
Liitunud: 15 Dets 2007 09:28
Auto: volvo xc90 - 2004
Asukoht: kohila vald - Aespa

Re: Omega immo probleem

Postitus Postitas riskikuller »

ahjaa ei lugenud välja aga ütle mulle milline sul see võti on :

1. kas võtmel on mingeid nuppe peal
2. kas võti on ilma ühegi nupta ehk jäik plastikust peaga


1 varjandi puhul

ei tea kas seletan õigesti aga proovi sedasi -

paned keskluku kaitsme sisse tagasi - istud juhi istmele - sulged uksed (kõik) kinni -paned võtme süüte lukku - keerad ainult süüde sisse - vajutad puldist nuppu uksed kinni - siis nuppu uksed lahti -keerad süüde välja - võtad võtme eest - avad ukse - väljud autost ja lööd ukse JALAGA JA TUGEVALT kinni (profulaktika mõttes :D ) - proovid kas puldist uksed sulguvad ja avanevad

peaks toimima kui on võtmel mingeid nuppe

äkki aitab, anna teada siis tean edasi tegutseda oma mõtetu ajuga mis veel kuidagi moodi toimib peas vahete vahel

2. varjandiga hetkel ei oska aidata
Elu on karm ja sellega tuled siinses elus hakkama saada
Paadunud Kaitseväelane alates 1998a-st
55980492


www.veteran.ee
Erki
Huviline
Postitusi: 108
Liitunud: 06 Nov 2006 16:54
Asukoht: Tallinn

Re: Omega immo probleem

Postitus Postitas Erki »

Sul tundub jah olevat pult uuesti õpetamata. Maxi õpetusele täienduseks, et mina olen puldi õpetamist järgmiselt teinud:
uksed kinni
süüde sisse
pult immo vastuvõtja juurde laes
puldil suuremat nuppu niikaua all hoidnud kuni laetuli vilkuma hakkab
süüde välja ja võti süütelukust eemaldada (mul millegipärast muidu ei võtnud immot maha, võibolla lihtsalt jäi võti valesse asendisse)
puldist immo välja lülitada

nii peaks asja toimima saama, kui sul immoplokk ja vastuvõtja veel koostöövõimelised. Kui nii maha ei saa, siis järgmine variant on immo neutraliseerimine, aga selle kohta siin vihjeid ei annaks:)
Egon

Re: Omega immo probleem

Postitus Postitas Egon »

:D:D:D:D:D:D olgu proovin kõiki variante... UKSI OLEN PAUGUTAND KINNI NII ET KOLE HAKKAB:d:d:d aga katsetan neid nõkse veel mida teilt sain! eks annan teada kui midagi muutus!

Erki:kuidas sa siis selle immo neutraliseerimisest rääkida lähemalt tahaks??:D:D:D oleksin väga tänulik:D
Egon

Re: Omega immo probleem

Postitus Postitas Egon »

Tim:Kindalaeka peal on küll airbag aga selle all on mingi kopsik:)
Egon

Re: Omega immo probleem

Postitus Postitas Egon »

Ehk oskab keegi sellise asja kohta ka midagi öelda et auto sureb vahepeal täiesti lampi välja kui käiguga pidurdada.(lööb mootori tule põlema ja kõik,aga kui keeran süüte välja ja uuesti sisse siis pms saab ta käima uuesti käiguga) mõnipäev sõidab ilusti aga mõnipäev nöögib nii et mul süda paha:D
riskikuller
Huviline
Postitusi: 168
Liitunud: 15 Dets 2007 09:28
Auto: volvo xc90 - 2004
Asukoht: kohila vald - Aespa

Re: Omega immo probleem

Postitus Postitas riskikuller »

Egon kirjutas:Ehk oskab keegi sellise asja kohta ka midagi öelda et auto sureb vahepeal täiesti lampi välja kui käiguga pidurdada.(lööb mootori tule põlema ja kõik,aga kui keeran süüte välja ja uuesti sisse siis pms saab ta käima uuesti käiguga) mõnipäev sõidab ilusti aga mõnipäev nöögib nii et mul süda paha:D
kuna ma alles värske 2,5 dt omanik siis pakun et ette ande pump minekul :wink:
Elu on karm ja sellega tuled siinses elus hakkama saada
Paadunud Kaitseväelane alates 1998a-st
55980492


www.veteran.ee
Erki
Huviline
Postitusi: 108
Liitunud: 06 Nov 2006 16:54
Asukoht: Tallinn

Re: Omega immo probleem

Postitus Postitas Erki »

max kirjutas:
Egon kirjutas:Ehk oskab keegi sellise asja kohta ka midagi öelda et auto sureb vahepeal täiesti lampi välja kui käiguga pidurdada.(lööb mootori tule põlema ja kõik,aga kui keeran süüte välja ja uuesti sisse siis pms saab ta käima uuesti käiguga) mõnipäev sõidab ilusti aga mõnipäev nöögib nii et mul süda paha:D
kuna ma alles värske 2,5 dt omanik siis pakun et ette ande pump minekul :wink:
http://omegaclub.org/forum/viewtopic.php?f=34&t=147" onclick="window.open(this.href);return false;

Sa pole ainuke, kellel see häda:) Aga valmis lahendust keegi kahjuks avalikult ei paku. Enne pumba remondi kallale minekut tasuks diagnostikaga alustada, kasutaja Kait abiks, kui Tallinna piirkonnas liigud.
Egon

Re: Omega immo probleem

Postitus Postitas Egon »

Mul ka tdi alles pool aastat olnud ja nüüd näen sellist nööki temaga:D
aga ei ole hullu sest sõidumugavus ja kütte arve seeeest super:D
Egon

Re: Omega immo probleem

Postitus Postitas Egon »

sain endal immo ja kesklukustuse ilusti puldist tööle tänu teile,aga see probleem ka siis vaja lahendada et miksvälja sureb,aga ma tegelen sellega ja annan teada kui midagi teada saan!
riskikuller
Huviline
Postitusi: 168
Liitunud: 15 Dets 2007 09:28
Auto: volvo xc90 - 2004
Asukoht: kohila vald - Aespa

Re: Omega immo probleem

Postitus Postitas riskikuller »

Egon kirjutas:sain endal immo ja kesklukustuse ilusti puldist tööle tänu teile,aga see probleem ka siis vaja lahendada et miksvälja sureb,aga ma tegelen sellega ja annan teada kui midagi teada saan!

tore kuulda seda et imo ja kesklukk toimib 8) 8) 8) 8)

muu jamaga aga soovitan ühendust võtta piilupardiga (antud hetkel minu poolse tedmise järgi siis tegu diisli kunniga :lol: ) või siis siidisabaga. saad ehk murele lahenduse.
Elu on karm ja sellega tuled siinses elus hakkama saada
Paadunud Kaitseväelane alates 1998a-st
55980492


www.veteran.ee
Vasta