Surve jahutussüsteemis?

Kaasa arvatud kütusekulu ja muu tehniline jutt
Vasta
alo88

Surve jahutussüsteemis?

Postitus Postitas alo88 »

Mul on 2.0 100kw omega b millel tuleb korralik surve jahutussüsteemi aga keema ei lähe. Temp. tõuseb sajani ja siis hakkab vent tööle ja jahutab maha jälle, aga alla 95 kraadi ei jahuta. Siis seisab veits selle 95 peal ja hakkab tõusma jälle kuni 100ni. Paisupaagi korgi maha keeramisega läheb ikka tükk aega kuni süsteemist kõik mullid välja tulevad. Oskab keegi öelda milles jama võib olla? Peale termostaadi vahetust hakkaski hoidma 95 kraadi juures enne oli kuskil 92 norm. Võib olla, rt kahjustasin termostaati kui vahetasin (Vahetasin ainult termostaadi ära nii et see mille sees ta on jäi vana).
Q-tok

Re: Surve jahutussüsteemis?

Postitus Postitas Q-tok »

Noo mul hakkab mv6 umbes 97 pealt jahutama ja jahutab sinna kuskile 95 kanti või veidi alla, kui keema ei lähe sul ja hakkab ikka jahutama, siis pole muretsemiseks põhjust, ilmad on väljas päris kuumad ka pealegi..
Omega Sport Packet
Huviline
Postitusi: 1093
Liitunud: 07 Apr 2009 20:32

Re: Surve jahutussüsteemis?

Postitus Postitas Omega Sport Packet »

V olla on vale temp termostaat sees üldse vms.

Proovi ära õhutada süsteem korralikult.

Mullide tulek ongi keemine ju ja kui õhk sees siis andurid ei näita õieti tavaliselt.
alo88

Re: Surve jahutussüsteemis?

Postitus Postitas alo88 »

Ilm ei muuda olukorda talvel miinus 20 oli sama moodi. Ega mul muidu muret polekski aga üks lõdvik on otsast juba paksemaks paisund ja välja venind kardan, et teeb pauku pärast :? õhutada on seda kõvasti saand. Aga kui tosool kuskilt hästi pika peale välja tilgub kas sealt võib õhku ka sisse tõmmata?
Omega Sport Packet
Huviline
Postitusi: 1093
Liitunud: 07 Apr 2009 20:32

Re: Surve jahutussüsteemis?

Postitus Postitas Omega Sport Packet »

Oleneb.

Kui palju ta jahutusüsteemi rõhku maha laseb ja kas see leke nii oluliselt teda mõjutab.

Kui korralikult õhutatud on ja õhutamise juures salongiradikas ka läbi käidud ja termostaat eeldavasti korras on ja nii mullitab on asi kuidagi kahtlane.

Võid ka huvi pärast paisupaagi korgi ära vahetada uue vastu
Vasta