Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtivad)

Kõik mõtted ja arutelud klubi külalistele ja mitte klubilistele
Vasta
Kasutaja avatar
reims86
Huviline
Postitusi: 1107
Liitunud: 26 Jaan 2009 11:05
Asukoht: Pärnumaa

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas reims86 »

Kõnniteed olid juba ennem opelit leiutatud:D ja minuteada ehitati ford ennem opelit :lol:
Omega FL 2,5 TDI 2002, Navara D40 2010a 8) , Audi A4 2,5TDI 1999a,
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas Tim »

Kõneainet pakkunud saatelõik järelvaadatud...seal pole ju muud midagi kui hammasrihm katkes ära ja ongi asi "korras",krt.jobu hakkas seda veel nööriotsas käima tõmbama või mida iganes :lol:
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
ultimaco

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas ultimaco »

poleks kõnniteid ja forde oleks elu täitsa lill :D
Kasutaja avatar
Omega 978
Huviline
Postitusi: 522
Liitunud: 09 Sept 2008 16:54
Asukoht: Tallinn/Anija

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas Omega 978 »

ultimaco kirjutas:poleks kõnniteid ja forde oleks elu täitsa lill :D
Vot see on hea lause,peab seda lihtsalt kohe tsiteerima! :D :D :D
Pilt
ultimaco

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas ultimaco »

Omega 978 kirjutas:
ultimaco kirjutas:poleks kõnniteid ja forde oleks elu täitsa lill :D
Vot see on hea lause,peab seda lihtsalt kohe tsiteerima! :D :D :D

:D:D:D:D esiteks kui forde ei oleks siis ei koperdaks nad opelitel ees... ei oleks kõnniteid ei koperdaks need lambad suvalistest yle tee ja sõidaks bussiga :D vihkan mõningaid jalakäiaid minu seljataga tyhjus :D ja ta peab lihtsalt teele astuma ei saa ju oodata kui see 1 auto mööda sõidab nt

muideks krt täna hommikul sõidan tööle vaatn lõi kompus teate ette tosool... lähen kapoti alla vaatan otsas kõik ... läksin poodi ostsin tosooli sisse krt jälle otsas.... vaatan mingeid lekkeid ega midagi ei ole:S peale tööd siis valasin tosooli uuesti sisse:D et töökotta sõita.. vaatan auru tuleb... kapoti alt tegin lahti ja vaatasin mingid imelikud 2 voolikut mis paisupaagi juures koku saavad .. seal mingi lisa kummiots ... on katki läinud... vahetasin kyll ära aga millejaoks need 2 voolikut paisupaagi juures on kas nende vahel peab olema ringlus? ses suhtes et et nende otsad on omavahel yhendatud et tekib ringlus.. kas peabki nii olema???
Westcoast
Huviline
Postitusi: 681
Liitunud: 13 Nov 2011 21:22
Asukoht: Pärnu

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas Westcoast »

Hahha mul oli selline situatsioon ca nädal+ tagasi kus 2007a ilus uhke ford ei tahtnud mind mööda lasta kui hakkasin temast mööduma aga ilmselgelt ei ole mina ja minu opel mingi papist tehtud ja järele andja ma pole lükkasin kah lapatsi põhja ja võta näpust vennal tekkis kas hirm või auto ei ponnistanud rohkem ära aga minul näitas spidokas lõpuks 180 ja sutike üle ennem kui ta järele andis ja mind mööda lasi :lol:
Pärnus tammiste teelõigul juhtus selline situatsioon siis.
Olnud rallikad: Audi 100, Opel Omega b sport, BMW 530d, Audi a6 2,5 tdi,Opel Omega 2,5 dti
Hetkel: Mercedes-Benz s320
ultimaco

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas ultimaco »

Westcoast kirjutas:Hahha mul oli selline situatsioon ca nädal+ tagasi kus 2007a ilus uhke ford ei tahtnud mind mööda lasta kui hakkasin temast mööduma aga ilmselgelt ei ole mina ja minu opel mingi papist tehtud ja järele andja ma pole lükkasin kah lapatsi põhja ja võta näpust vennal tekkis kas hirm või auto ei ponnistanud rohkem ära aga minul näitas spidokas lõpuks 180 ja sutike üle ennem kui ta järele andis ja mind mööda lasi :lol:
Pärnus tammiste teelõigul juhtus selline situatsioon siis.

ma olen bemmimeestele ka juba säru teinud nii et pole opel yldse sitt auto :D
erks932

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas erks932 »

vale nurk küll ärijutu ajamiseks AGA
kas keegi tartukatest ei tahaks mulle vasakpoolset tulealust liistu müüa (sinist) ning ukseliiste viisakaid?? 98.a omega b-le siis sedaan
äri sooviks homme ajada :roll:
Westcoast
Huviline
Postitusi: 681
Liitunud: 13 Nov 2011 21:22
Asukoht: Pärnu

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas Westcoast »

Huvitav huvitav kas mitte kevad ei peaks olema?? :? :D

Pilt
Olnud rallikad: Audi 100, Opel Omega b sport, BMW 530d, Audi a6 2,5 tdi,Opel Omega 2,5 dti
Hetkel: Mercedes-Benz s320
Aiff

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas Aiff »

viljandis pole lumest haisugi
Kasutaja avatar
Omega 978
Huviline
Postitusi: 522
Liitunud: 09 Sept 2008 16:54
Asukoht: Tallinn/Anija

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas Omega 978 »

Kevad on harjumaal samuti täies hoos,hea et suve pabul all pole! :lol:

Pilt
Pilt
aleks25
Huviline
Postitusi: 186
Liitunud: 01 Mär 2010 19:01
Asukoht: Lääne-Virumaa kadrina ja Vantaa

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas aleks25 »

Kadrinaski lund tulnud palju auto oli ikka suure lume vaiba all kui hommikul välja läksin.
Westcoast
Huviline
Postitusi: 681
Liitunud: 13 Nov 2011 21:22
Asukoht: Pärnu

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas Westcoast »

Aga minul on suve pabulad all :mrgreen:
Sõita on lahe aga kohapealt minema saamine on ikka paras harjutus :lol:
Poeni sain kah ilusti aga miskipärast inimestel pole üldse mõistust, krt puhas kõnnitee kõrval nad kakerdavad mul ees ja siis kui tee kohe eriti libe on.
Üks pääses ikka päris napilt sest ega kui mina oma tangiga tulen ja suverehvid all siis pidamist pole :twisted:
Olnud rallikad: Audi 100, Opel Omega b sport, BMW 530d, Audi a6 2,5 tdi,Opel Omega 2,5 dti
Hetkel: Mercedes-Benz s320
erks932

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas erks932 »

ma leidsin selle aja jooksul kui mul load on olnud 1.6 aastat... esimese kõige tropi liiklusest ülesse :evil:

reedel siis tartust võrupoole liikudes.
sõitis mulle ,et mingi bemmimees.. kellepärast pidi hoo 60-le pidurdama.....
nii see selleks, kogus ta siis oma uuema 5-sega hoo peaaegu 90-le..
uhti sirgel(kes teab) tahtsin mööda minna teamast, AGA jõudnud siis tema kõrvale hakkas too gaasi vajutama ( näha oli kohe kuidas bemmil esinina kõrgemal tõusis)
vajutas ja vajutas... lõpuks oli kiirus 150km/h kui ta otsustas jala gaasipealt ära võtta... :evil: sain siis temast mööda siis ta otsustas mul perses sõita nii mõni km...
korra mõtlesin,et vajutaks pidurid põhja ja teeniks kindlustusest uue auto jaoks raha. Aga hakkas endaomast kahju.

mingi vanamehenäss oli roolis.... :evil: ei mahtunud talle vist hinge see,et opel mööda tahab.
Kasutaja avatar
Omega 978
Huviline
Postitusi: 522
Liitunud: 09 Sept 2008 16:54
Asukoht: Tallinn/Anija

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas Omega 978 »

erks932 kirjutas:ma leidsin selle aja jooksul kui mul load on olnud 1.6 aastat... esimese kõige tropi liiklusest ülesse :evil:

reedel siis tartust võrupoole liikudes.
sõitis mulle ,et mingi bemmimees.. kellepärast pidi hoo 60-le pidurdama.....
nii see selleks, kogus ta siis oma uuema 5-sega hoo peaaegu 90-le..
uhti sirgel(kes teab) tahtsin mööda minna teamast, AGA jõudnud siis tema kõrvale hakkas too gaasi vajutama ( näha oli kohe kuidas bemmil esinina kõrgemal tõusis)
vajutas ja vajutas... lõpuks oli kiirus 150km/h kui ta otsustas jala gaasipealt ära võtta... :evil: sain siis temast mööda siis ta otsustas mul perses sõita nii mõni km...
korra mõtlesin,et vajutaks pidurid põhja ja teeniks kindlustusest uue auto jaoks raha. Aga hakkas endaomast kahju.

mingi vanamehenäss oli roolis.... :evil: ei mahtunud talle vist hinge see,et opel mööda tahab.
Vahetevahel on nii juhtunud ka minul,huvitav vaadata kui vähe on vaja et inimene närvi läheb ja oma väsinud bemmiga(mitte ainult) gaasi litsuma hakkab! :lol: :lol:
Pilt
Vasta