K:õli lekke v6

Kaasa arvatud kütusekulu ja muu tehniline jutt
Vasta
jeef

K:õli lekke v6

Postitus Postitas jeef »

tere,
selline küsimus suurele ringile: olen juba paarkorda vahetanud klapikambritihendit,proovinud erinevaid kaani ja tihendeid
ja ei saa ikka õli pidama (mootoriks v6) Võib see tähentada mõra/pragu plokikaanes?
ploki kaane peal/küljel näha ka pruuni plekki,
ultimaco

Re: K:õli lekke v6

Postitus Postitas ultimaco »

see ikka klapikaan.... plokikaane vahelt nii joosta ei tohiks... pole mina igatahes kogenud... mul jooksid kahh ... vahetasin kaaned... vahetasi tihendid ikka ei pidanud ... vahetasin mootori ära peavad :D need sooned venivad välja kus tihend käib ja siis on õlileke tulema... nyyd vist järelikult on peal korralikud kaaned :D
jeef

Re: K:õli lekke v6

Postitus Postitas jeef »

olen mingi kolm korda vahetanud ja ühe korra lasin vahetada,ikka sama seis..kopp ees juba :twisted:
Kasutaja avatar
NoKia
Klubiliige
Postitusi: 166
Liitunud: 19 Juun 2008 20:56
Asukoht: Tallinn
Has tänanud: 1 kord
Been tänatud: 7 korda

Re: K:õli lekke v6

Postitus Postitas NoKia »

Karterituulutus on puhas? Iglismannid räägivad, et enamasti hakkavad klapikambrikaaned just ülearuse rõhu pärast lekkima.
Omega B c20let AcMile 2012- 244km/h
Omega B 3.0v6Turbo 477hp; 1mile 256km/h
Omega B m50b25tuT OMC 2 2015 279km/h
Omega B m50b20tuT OMC 2021 290km/h
jeef

Re: K:õli lekke v6

Postitus Postitas jeef »

puhastasin ära kõik alates õhufiltrist kuni kahe voolukuotsani mootori tagaosas.
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu

Re: K:õli lekke v6

Postitus Postitas Tim »

Ja tihendid on ikka kallima otsa omad?
Talvekatel oli just juttu nendest tihenditest.Õige tihend pidi 6mm paksud olema,odavad jäid sinna 4mm kanti.
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
Rambo

Re: K:õli lekke v6

Postitus Postitas Rambo »

kunagi oma oomiga mässasin samamoodi mitmeid kordi. pidama sain siis kui kaaned küünlaaukudest pikuti pooleks lõikasin ja igaks juhuks tegin õlikorgile voolikuga vaba tuulutuse et ei tekiks liigset survet kui peax tuulutus kinni jääma
Vasta