mootor kakub

Kaasa arvatud kütusekulu ja muu tehniline jutt
Vasta
sipelga14
Huviline
Postitusi: 81
Liitunud: 21 Jaan 2010 09:54
Asukoht: Viljandi linn

mootor kakub

Postitus Postitas sipelga14 »

mootoriks on 3,0 v6.mootor käib muidu nagu peab nii soojast kui külmast peast.jama siis selles,et kui mootor hakkab töö temperatuuri saavutama siis hakkab ühtlase gaasiga sõittes kakkuma ja kui töö temp käes on siis siis kaob kakkumine ära ja külmast peast ka sellist jama ei ole.veakoodideks näitas vända andurit,et inkorrect signal ja midagi egr klapiga.aga ise arvan,et nende viga ju ei tohiks olla sest siis peaks ju koguaeg kakkuma.küünlad küünlajuhtmed ja mootori temp andur on vahetatud.aga uute küünaldega oli see jama et korra ujusid õli sees sest klapikambri kaane tihendid ajasid õli vahelt välja.aga need kuivatasin ja puhastasin ära ja vahetasin tihendid ära.
Sülearvutite remont ja hooldus.
Sõiduautode diagnostika.
NB.Mind saab kätte ainult helistades.56975144
alvarT

Re: mootor kakub

Postitus Postitas alvarT »

Vaatan, et kõigil on tegu siin mingi ulme uute autodega..3.0 ja v6 :D Shiiiit :D
Mul endal 2.0 85 kw omega A 1983-1984 või nii on see lugu.
Olen üsna võhik ka , aga sellegi poolest on tehniline pool natuke....midagi ikka mõikan..
Lugu mul sama..panen plaksti käima..tip top..käik sisse ja minek..natukese aja pärast hakkab jõnksutama/kakkuma..
teadjamad mehed räägivad siin esialgu..benzu filter..küünlad juhtmed, halvimal juhul vee pump..
Võtan siin asja käsile ja vaatan mis asi sellest välja kukub...palgapäeval muidugi :D ennem ei saa midagi teha :)
Siis kirjutan siia et kas hakkas asi toimima või mitte...
Jõudu jaksu!! :wink:
Mimm

Re: mootor kakub

Postitus Postitas Mimm »

sipelga14 kirjutas:veakoodideks näitas vända andurit,et inkorrect signal ja midagi egr klapiga.aga ise arvan,et nende viga ju ei tohiks olla sest siis peaks ju koguaeg kakkuma.
Aga mis siis kui ikka veakoodid on õiged?
Mõnikord on vahetusest abi olnud. Ja kui polnudki vända andur, siis jäävad jupid alles ja need kuluvad varsti kindlasti ära.
Tavaliselt kui mul auto kakub, siis see on tee kaldest, mis teatavasti on 2,2%. Olen ise mõõtnud.
alvarT

Re: mootor kakub

Postitus Postitas alvarT »

Hei!

VAhetasin omale paagist välja tuleva benzu filtri ära ja nüüd töötab korralikult..pöörded on ilusti omal kohal(900pmn)
Ei saa seierit päris null lasta sest paak on ikka sodi täis..
See crap mis vanast filtrist tuli oli ikka korralik tökat.
Kui kakub..tuleks jah vaadata filtrid ja muu selline juhtiv teekond läbi et küte korralikult õigesse kohta jõuaks.
kui ringidel normaalselt keeran siis ka kaob nagu jõud ära...asi võib olla tingitud pealelöögi pumbast paagis..
kui turtsub kohapeal käies..tuleks üle vaadata õhu kollektor..
Muud ei oska midagi praegu lisada..

Olge tublid!
Vasta