Küsimus tarkadele!

Kaasa arvatud kütusekulu ja muu tehniline jutt
Vasta
Kasutaja avatar
Marcouver
Huviline
Postitusi: 1007
Liitunud: 02 Mär 2009 16:26

Küsimus tarkadele!

Postitus Postitas Marcouver »

Nii, üks noormees soovib osta minu 2.0 100kw mootorit (1994 aasta) ja tahab panna seda enda autole 2.0 100kw (1998) variant oli tal enne peal. Ta tahtis küsida kas see kogu minu mootor sobib tema auto ajuga või peab seal veel midagi ümber tegema, või hoopis temal on vaja juurde soetada ka minu auto aju?

Temal on 2.0 100kw natukene uuem, tal on karter suurem, mul väiksem. Tasakaalustus mõllud värdid....
Irmscher Omega 3.0 MV6
Ostan:
*Tagumist soojendusega nahkistet
*FL el. klapitavaid küljepeegleid
*Tagumist käetuge topsihoidjaga
vivaldi
Huviline
Postitusi: 1127
Liitunud: 12 Jaan 2008 20:10
Asukoht: Pärnu
Been tänatud: 4 korda

Re: Küsimus tarkadele!

Postitus Postitas vivaldi »

Minugi poole on sama murega põõrdutud. Karterit isegi ei pea vahetama ja juhtmestik jääb nagunii auto külge. Seega ei ole mingit aju ja juhtmestiku vahetust.
MB W211 E320CDI, Opel Omega B C20NE
Leprechaun

Re: Küsimus tarkadele!

Postitus Postitas Leprechaun »

Aju kohta ma ei oska öelda aga juhtmestikuga küll nii lihtsalt ei lähe. Enda 97a lõpu masinal on see uuem 100kw mootori tüüp peal ja lisaks karteri erinevusele on igasuguste andurite pistikud ka erinevad. Olen sellepärast pidanud mitu korda pidanud andureid poes ringi vahetama, sest neid kahe erineva pistiku otsaga saadaval - ühed sobivad kuni 98a masinatele ja teised uuema tüübi mootorile.
Enne sellist mootori vahetust võrrelge üksipulgi kõik kinnitused ja juhtme otsad üle. Asi on põhimõtteliselt sama kui laste ristsõnades - 2 ühesugust pilti ja leia 10 erinevust.
Vasta